بازی تلگرامی تپ سواپ، قیمت و خرید و فروش آن – خبر خاکستری

اخیرا بازی تلگرام و ماینینگ ارز دیجیتال پس از بازی NatCoin بسیار محبوب شده است، TapSwap نیز یکی از بازی های تلگرامی است که بیش از 30 میلیون کاربر دارد و به زودی حتی در صرافی های ایرانی مانند OK Exchange در آکادمی خبر خاکستری قرار خواهد گرفت. پایان این مقاله چگونه برای کسب اطلاعات بیشتر.

تبادل لمسی نشان داده شد

در کانال رسمی تلگرام تعویض ضربه بزنید اعلام شد که:

Tap Swap به زودی (11 ژوئیه 1403) در بلاک چین TON راه اندازی خواهد شد.

بنابراین به جرات می توان گفت که خبر قرار گرفتن TapSwap به زودی در مبادلات ارز دیجیتال و احتمال کلاهبرداری این پروژه بسیار کم است.

تبادل لحن و لمستبادل لحن و لمس

تاریخ دقیق ثبت این پروژه 11 جولای 1403 می باشد. با توجه به اینکه زمان زیادی تا لیست باقی نمانده است، از فرصت استفاده کنید و این ارز دیجیتال را استخراج کنید.

توجه داشته باشید که مشکلات قبلی این پروژه مانند کندی حل شده و کاربران از این پس می توانند به راحتی از استخراج سکه در این پلتفرم لذت ببرند. TapSwap نسبت به Hamster Kombat کاربر کمتری دارد و می توانید از این فرصت برای معرفی دوستان خود و برنده شدن استفاده کنید. پاداش ارجاع این بازی این فرصت طلایی را از دست ندهید

کارشناسان معتقدند قبل از اینکه در لیست قرار بگیرند، بازار پیش فروش به عنوان سکه های بازی Hamster Kombat که می توان آنها را پیش فروش کرد یا در صرافی Kocoin خریداری کرد، منشا می گیرد. توصیه می شود سکه های استخراج شده در بازی را در بازار پیش فروش نفروشید زیرا قیمت در پیش فروش کمتر است و با حوصله بیشتر (یک تا دو ماهه) احتمالاً می توانید سود بیشتری در بازار کسب کنید.

هنگام لیست کردن، احتمال حذف برخی از سکه های کاربران وجود دارد.

مشکلات مربوط به اتصال کیف پول با بازی TapSwap پس از همکاری با بلاک چین (TON) حل می شود و کاربران می توانند صندوقدار برای معامله سکه های TapSwap، به Tether یا حتی NatCoin پرداخت کنید. در صورتی که TapSwap در صرافی بایننس قرار گیرد، این توکن در سایر صرافی ها و حتی صرافی های ایرانی درج می شود و در ماه های آینده شاهد خرید و فروش آن خواهیم بود.

یکی از نرخ هایی که برای روی قیمت مبادله ضربه بزنید قیمت اعلام شده 0.000038 دلار برای هر توکن TAPS است.

روی swap mining ضربه بزنید

به روی swap mining ضربه بزنید مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد شدن ربات تبادل تپ تلگرام که باید انجام شود
  • روی گزینه launch now کلیک کنید.
  • برای شروع استخراج روی سکه ضربه بزنید.
  • شما می توانید گزینه های مختلفی را برای افزایش درآمد و سرعت خود انجام دهید.

در قسمت Boost می توانید از گزینه های زیر برای افزایش امتیاز خود استفاده کنید.

با کسب امتیاز بیشتر و پیشی گرفتن از سایرین در لیگ، در جدول امتیازات بالا بروید.

دو برابر شدن تعداد سکه ها

با اتصال Volt یا Tone Keeper تعداد سکه های شما در بازی دو برابر می شود.

نکته: توجه داشته باشید که این محتوا یک پیشنهاد مالی نیست و برای معرفی یا معرفی این پروژه ایجاد شده است آکادمی ارز دیجیتال خبر خاکستری مسئولیتی در قبال تصمیمات مالی افراد ندارد.

به این پست اشاره کنید