همستر کامبت چیست؟ آیا نقد می شود؟ – خبر خاکستری

همانطور که می روید بازی کنید مبارزه همستر در مدت زمان کوتاهی 25 مارس 2024 بیشتر موفق به فراتر رفتن شده است 100 میلیون کاربر و احتمالاً سوالات زیادی در مورد این بازی پر سر و صدا تلگرام دارید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید. در دنیای کریپتو، دریافت ارز دیجیتال رایگان همیشه برای کاربران جذاب بوده است، اما بدون در نظر گرفتن اطلاعات کافی، فعالیت های ارز دیجیتال می تواند باعث از دست دادن سرمایه و زمان شما شود.

تبدیل سکه همستر به تومان

پس از انتشار توکن پروژه همستر، می‌توانید سکه‌های جمع‌آوری‌شده خود را در صرافی‌های معتبری مانند OK Exchange بازخرید کنید، زمان ممکن برای فهرست شدن توکن‌های پروژه. جولای 1403 در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که قیمت این توکن را نمی توان قبل از درج در صرافی ها مشخص کرد، کاربران به راحتی می توانند برای بررسی قیمت توکن های مختلف به صفحه قیمت صرافی ها مراجعه کنند.

بازی همستر کمبت چطوره؟

برای شروع بازی Hamster Combat ابتدا باید ربات تلگرام این بازی را فعال کنید. برای این کار به یک حساب کاربری تلگرام و لینک یک ربات نیاز دارید. پس از ورود به ربات با صفحه ای روبرو می شوید که شما را به شروع بازی دعوت می کند. با فشردن دکمه “شروع” وارد محیط بازی می شوید. برای شروع اینجا کلیک.

کد مورس در بازی همستر

با استفاده از ویژگی جدید بازی Hamster Combat، کاربران می توانند روزانه تا یک میلیون سکه دریافت کنند. کدهای مورس با دو خط تیره (-) و نقطه (.) وارد می شوند. برای وارد کردن کد مورس، یک لمس معمولی روی صفحه برای یک نقطه (.) و یک لمس طولانی برای یک خط تیره (-) انجام دهید.

کد مورس را فعال کنید

فعال سازی کد مورس کاربران باید روی صفحه اصلی بازی Earn per Tap سه بار کلیک کنند، سپس نماد همستر قرمز شده و در قسمت Daily Cipher درآمد شما با یک میلیون سکه جدید نمایش داده می شود. برای دریافت جایزه روزانه در Hamster Combat باید کد مورس آن روز را وارد کنید. این کد با دو نقطه و خط تیره نمایش داده می شود.

چگونه مطمئن می شوید که کلاهبرداری نیست؟

در دنیای کریپتو هیچ امنیتی وجود ندارد و این احتمال وجود دارد که کل پروژه با این تعداد کاربر اسپم شود و همچنین احتمال قرار گرفتن توکن ها در مبادلات ارز دیجیتال وجود دارد.

نقشه را پیدا کنید و 5 میلیون سکه در بازی همستر دریافت کنید

کاربران باید هر 24 ساعت یک بار سه کارت ویژه را در بخش معدن پیدا کرده و ارتقا دهند تا به راحتی آنها را داشته باشند 5 میلیون سکه همستر تبدیل شدن به این ترکیب یا ترکیبی از کارت ها در بازی همستر روزانه تغییر می کند.

منبع: خبر فارسی