جشن تولد صد سالگی اسکار جهانی برگزار می‌شود

آکادمی در نظر دارد با برنامه ای ویژه به افتخار صدمین سالگرد اسکار دامنه فعالیت خود را گسترش دهد.

به گزارش خبرگزاری موج


به گزارش ورایتی، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی روز جمعه یک کمپین جهانی به نام «آکادمی 100» راه اندازی کرد که هدف آن گسترش دامنه و گسترش آن در سراسر جهان است.

جانت یانگ، رئیس آکادمی و بیل کرامر، مدیر عامل آکادمی، این ابتکار را که با جمع آوری 500 میلیون دلار سرمایه در رم در برنامه ای که توسط استودیوی مشهور چیتا برگزار شد، ممکن شد، اعلام کردند.

رولکس در اولین قدم 100 میلیون دلار به این برنامه کمک کرد. این شرکت مدت زیادی است که حامی آکادمی بوده است اسکار خوب.

بیل کرامر از آکادمی 100 به عنوان برنامه ای یاد کرد که تأثیر و نفوذ جهانی این نهاد را عمیق تر می کند و افزود: آکادمی به زودی وارد قرن دوم خود می شود و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همچنان رهبر برجسته فیلم بین المللی باشیم. انجمن.”

یانگ همچنین به تنوع و بین المللی شدن آکادمی بیش از هر زمان دیگری اشاره کرد و گفت که از بین حدود 11000 عضو فعلی آکادمی، 30 درصد آنها خارج از ایالات متحده زندگی می کنند.

وی تاکید کرد: وقتی چهره های بین المللی را به میدان می آوریم مخاطبان جدیدی از سراسر دنیا به دست می آوریم.

کمپین آکادمی 100 شامل برگزاری کنفرانس ها، گردهمایی های اجتماعی، رویدادهای ویژه و برنامه های آموزشی با اعضای آکادمی و انجمن های سینمایی و هنری در سراسر جهان است. جزئیات مربوط به این رویدادها هنوز مخفی نگه داشته شده است.

بر اساس بیانیه اسکار، مکان های این برنامه ها بوئنوس آیرس، کن، ژوهانسبورگ، کیوتو، لاگوس، لندن، لس آنجلس، مراکش، ملبورن، مکزیکو سیتی، بمبئی، نیویورک، رم، سانفرانسیسکو، سئول، تورنتو، تورون، ونیز و دیگران.

با شروع سال 2027، به افتخار صدمین سالگرد جوایز اسکار، که در سال 2028 برگزار می شود، موزه آکادمی مجموعه ای از نمایشگاه های ویژه، برنامه های فیلم و انتشارات مربوط به تاریخچه آکادمی و جوایز اسکار را ارائه می دهد.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها