هشت بازیکن به پرسپولیس پاسخ منفی دادند!

از این رو کادر فنی پرسپولیس تصمیم گرفت به بازیکنان خود دو روز استراحت بدهد تا آنها را بیش از پیش برای سه دیدار کلیدی پایان فصل جاری آماده کند.

هشت بازیکن به پرسپولیس پاسخ منفی دادند!

حسین بادامکی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس که در روزهای اخیر به طور مستمر در تمرینات این تیم حضور داشته، مستقیماً با بازیکنان این تیم با نظر کادر فنی و مدیریت باشگاه تماس گرفته تا از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شود و به نتیجه برسد. راهی برای تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس با حفظ تمرکز خود برای سه بازی آینده.

مشخص است که باشگاه پرسپولیس قصد دارد با بازیکنان اصلی این تیم که قراردادشان در پایان فصل به پایان می رسد، مذاکره کند اما بار دیگر اعلام کرد در پایان فصل در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.

نارضایتی بازیکنان این تیم از درآمدهای فصل جاری و همچنین عدم اطلاع از قوانین نقل و انتقالات تابستانی فصل آینده، دلیل اصلی عدم پذیرش مذاکرات زودهنگام تمدید قرارداد است، بنابراین امثال مهدی ترابی، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی و فارو وحید امیری در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستند.

سروش رفیعی، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی فر، گئورگی گلسیانی، وحید امیری، وحدت حنانوف و مرتضی پورعلیگنجی 8 بازیکن پرسپولیس هستند که در پایان فصل با پرسپولیس به اتمام می رسند و مالکان این باشگاه روزهای سختی را سپری می کنند. جلب نظر آنها با توجه به پیشنهادات فریبنده انگیزه ای دارد