ساعت: 12:14
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۸/۰۱
کد خبر: 1905294
برنامه و اسامی داوران و ناظران هفته دوم لیگ برتر کشتی فرنگی اعلام شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های هفته دوم بیست و دومین دوره لیگ کشتی باشگاه های کشور در جام یادگار امام (ره) روزهای 13، 14 و 15 آبان ماه برگزار می شود.
برنامه و اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:
گروه آ بازی خارج از خانه:
پتروپالایشگاه تاکستان بلیش – انبوه سازان هوتن (به میزبانی تاکستان، تالار امام خمینی (ره) – ۱۳ آبان ساعت ۱۱:۳۰)
ناظر مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده کمیسیون سازمانی و انضباطی سازمان لیگ: فریدان عابدین نژاد (البرز)
مدیر فنی: مهدی بشیرزاده (خوزستان)
هیئت داوران: محمد رحیم پور (کردستان)
داوران درجه یک بین المللی: رضاعلی اصغری (گیلان) محسن جلیلیان (اروند)
داوران بین المللی دوم: فرید بهرامی (لرستان) – میلاد کلاوند (اروند)
داور بین المللی سوم: میشم قوتی (تهران)
رئیس دبیرخانه امور فنی و برنامه زمانبندی: مصطفی آقااری (زنجان)
گروه آ مسابقه رفت و برگشت:
دانشگاه آزاد – نیروی زمینی ارتش (به میزبانی قائم شهر – دانشکده کشاورزی، تربیت بدنی – 14 آبان ساعت 11:00 و 16:00)
ناظر مسابقات: سید روح اله حسینی (تهران)
نماینده کمیسیون سازمانی و انضباطی سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا (کرمان)
مدیر فنی: سید محمد افتخاریان (البرز)
هیئت داوران: اکبر نصیری (زنجان)
داوران درجه یک بین المللی: علی پورکریم (تهران)، ذبیح الا کوهستانی (البرز)
داوران بین المللی دوم: شیرزاد گلم زاده (لرستان) رضا صالح آبادی (خراسان رضوی)
داور بین المللی سوم: عبدالرحیم فاتحی (اصفهان)
رئیس دبیرخانه فنی و جدولی: سیروس فرج زاده (آذربایجان شرقی)
گروه ب بازی خارج از خانه:
ستارگان ساری – بانک شهر (میزبان ساری – تالار سید رسول حسینی – 15 آبان ساعت 20)
ناظر مسابقات: سید روح اله حسینی (تهران)
نماینده سازمان و کمیته انضباطی سازمان لیگ: محمد حدادی (تهران)
مدیر فنی: محمدابراهیم امامی (تهران)
هیئت داوران: غلامرضا طاهرخانی (قزوین)
داوران درجه یک بین المللی: مهدی آقاولی (تهران) مسعود رستمی پور (تهران)
داوران بین المللی دوم: کاظم آکیکی (خراسان جنوبی) علی خالک زاده (خراسان شمالی)
داوران بین المللی سوم: سید محمدباقر طباطبایی (خراسان رضوی)
مسئول دبیرخانه فنی و میز: میلاد فرزانه (مرکزی)
گروه ب مسابقه رفت و برگشت:
مقاومت البرز – شهدای گردنه ساری (میزبان البرز – کرج کشتی تختی هانه 15 آبان ساعت 11:00 و 16:00)
ناظر مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: ناصر فیروزی (البورک)
مدیر فنی: بهروز هندیجانی (خوزستان)
هیئت داوران: احمد تاجیک (تهران)
داوران درجه یک بین المللی: بهنام شیرمحمدی (تهران)، ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)
داوران بین المللی دوم: مهدی صدوقی (اصفهان) رضا ناگلیلو (زنجان)
داوران بین المللی سوم: نادر مرادی (تهران)
رئیس دبیرخانه فنی و جدولی: منصور افشار (البرز)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: علیرضا اکبری