زمان: 09:35
تاریخ انتشار: 1402/02/12
کد خبر: 1836032
اسامی کشتی گیران و مربیان واجد شرایط حضور در رقابت های بین المللی کشتی جوانان جام رحیم علی آبادی اعلام شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی، اولین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان رحیم علی آبادی دارنده مدال های نقره، نقره و برنز المپیک در روزهای 16 و 18 اردیبهشت ماه در شهرستان سرحس استان خراسان رضوی برگزار می شود. .
اسامی کشتی گیران و مربیان واجد شرایط شرکت در این مسابقات به شرح زیر است:
اوزان
|
اسامی رزمی کاران واجد شرایط حضور در مسابقات بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام علی آبادی
|
45 کیلوگرم
|
محمد پویا اسدی (کرمان) مهدی میرشکاری (سیستان و بلوچستان) ابوالفضل رحیمی (خراسان ر زوی) امیررضا حسینی نسب (تهران) مهجار آتش پور (فارس) حسن جعفری (منطقه آزاد کیش) کارشفر خرفان
|
48 کیلوگرم
|
محمدجواد ابوطالبی (کم) امیرحسین سارانی (سیستان و بلوچستان) طاها پور صفری (تهران) سوشیانت محمدی (خوزستان) مبین گلکاری (خراسان جنوبی) نیما بینا (کرمان) محمد ماهان عرب (قزوین) ابوالدونی ابوالدونی
|
51 کیلوگرم
|
طاها باقری (مازندران) آرتین لفوتی (مازندران) امیر احسان شکرپور (کم) ابوالفضل جمهوری چک (آذربایجان غربی) کوروش سلطانی (کردستان) مهدی فداییان (خراسان رضوی) امیرعلی حیدری (تهران) ابالزستان
|
55 کیلوگرم
|
علی دسفولی نژاد (بوشهر) ارشام لرستانی (خوزستان) مهزاد علوی نژاد (کرمان) امیرحسین میرآکای (البرز) حسن گوربانی (اصفهان) امیرمحمد سعیدی نوا (کم) هدی دشتی (یزد) حسامگی موسالو
|
60 کیلوگرم
|
ابوالفضل میرشکاری (سیستان و بلوچستان) احمدرضا محمدیان (خوزستان) حسین اسفندیاری (فارس) پویان گا لاشی (مازندران) محمدجواد محمودآبادی (کرمان) مسلم حسینوند (خوزستان) الحسین علی
|
65 کیلوگرم
|
عرشیا انصاری (مازندران) گلمرضا عبدلی (خوزستان) محمد سالمی (البرز) محمدامین مختاری (فارس) علیرضا ابراهیمی (مازندران) جلال شکوه بچهچی (کرمان) رضا امیدی (خوزستان) حسین طاهری
|
71 کیلوگرم
|
حسین شیخ (خوزستان) امیرحسین شاهماری (تهران) محمد مرادی (تهران) ابوالفضل عسگری (گلستان) امیر عباس اکبری (تهران) علی جباری (کم) امیرحسین نعمت پور (لرستان) حبیبلا رحیمی (سمنان)
|
80 کیلوگرم
|
ابوالفضل نوشاد (فارس) همحدادی سیدی (خوزستان) کامران بک پیکاری (خوزستان) مهدی حسینوند (خوزستان) امیرمحمد زارع (زنجان) امانج مرادی (کردستان) آرین رضوانی (گیلان) حسن حسین (اصفا)
|
92 کیلوگرم
|
سام صفری (خوزستان) آروین شیرمردی (خوزستان) علی اکبر عسگری ولدی (تهران) امیرحسین عبدلی (خوزستان) ارشام ملکی (مازندران) مرتضی دالوند (لرستان) علی جانی (اردبیل) علیرضا عزیزی (کوم)
|
110 کیلوگرم
|
محمد جهانگیری (تهران) ابوالفضل مرادی (چهارمحال و بختیاری) ابوالفضل فتحی (فارس) توحید محبی پور (تهران) مهدی کاظمی (یزد) محمدجواد مظفری (مرکزی) آرمین سبزی (کدمانشاه)
|
مربی ورزشی
|
محسن سوریان
|
معلمان
|
محمد هوشمند – طیب حیدری – حسین شیخ – امین عسگرپور – محسن نعمت پور – مصطفی قاسمی – سجاد جوشن – حسن میربابایی – عباس آرامی – بهنام فتحی
|