ساعت: 10:10
تاریخ انتشار: 1401/04/16
کد خبر: 1881536
سومین روز از سی امین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور امشب (پنجشنبه – 25 تیرماه) در سالن شهید بهشتی مشهد برگزار می شود که با قرعه کشی انجام شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سی و یکمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی کشور جوانان با حضور 201 شرکت کننده به مناسبت دهه امامت و ولایت از روز سه شنبه 23 تیرماه در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز و تا شنبه 27 تیرماه ادامه دارد.
این مسابقات در وزن های 13 کیلوگرم 48، 51، 54، 57، 60، 63.5، 67، 71، 75، 80، 86، 92 و 92+ کیلوگرم با حضور بوکسورهای سراسر کشور و تحت قوانین بین المللی در سه دور سه دقیقه ای با دقیقه استراحت بین راندها.
امروز (پنجشنبه – 25 تیرماه) مسابقات روز سوم در 13 رده (50 مبارزه در دو رینگ) پیگیری می شود.
برنامه روز سوم به شرح زیر است:
وزن 48 کیلوگرم:
دو نبرد:
امیرحسین ناکویان (خراسان شمالی) – امید محبی محمد (خراسان رضوی)
امیر علیدادزاده (گلستان) – مبین مولانای (کردستان)
وزن 51 کیلوگرم:
چهار نبرد:
محمد کدیور (تهران) – امیررضا عجم (گلستان)
مسعود عزیزپور (اردبیل) – علی رضاپور (اصفهان)
صدرا صفری (کرمانشاه) – یوسف محمودی (خراسان رضوی)
ماردین محمودی (کردستان) – ابوالفضل هانی (سیستان و بلوچستان)
وزن 54 کیلوگرم:
چهار نبرد:
کامیار کایاکجوری (مازندران) – علی حضرتی (آذربایجان شرقی)
کمیل چوپانی (کرمان) – مصطفی رسنی مقدم (خراسان جنوبی)
امیرحسین خزایی (توابع تهران) – نیما بیاتی (تهران)
مهرداد حسنیچک (چهارمحال و بختیاری) – حسین نصروند (خوزستان)
وزن 57 کیلوگرم:
چهار نبرد:
علی اصغر اشرفی (اصفهان) – سید مهدی سلیمانی (کام)
حامد امیرزاده (لرستان) – امیرحسین علایاری (زنجان)
محمدجواد عزیزنژاد (مازندران) – امیر حمزه لو (مرکزی)
جاوید یوانمرد (کرمانشاه) – حمیدرضا سنایی (آذربایجان غربی)
وزن 60 کیلوگرم:
چهار نبرد:
آرمان عبادی (توابع تهران) – امیرحسین اعظمی (کهگیلویه و بویراحمد)
محمدامین راوشی (همدان) – آرین زمانی (گلستان)
امیرحسین کاظمی (آذربایجان شرقی) – صادق عزیزیان (اصفهان)
امیر صالح رجبی (مرکزی) – امیرحسین پوشور (مازندران)
وزن 63.5 کیلوگرم:
چهار نبرد:
اشکان امیدبخش (گلستان) – محمد پارسی (خراسان رضوی)
علیرضا براتعلی پور (مازندران) – علی بختیاری نژاد (تهران)
امیررضا حقانی (توابع تهران) – سیامک خدامرادی (کرمانشاه)
امید ذوالقرنین (زنجان) – علی میراحمدی (چهارمحال بختیاری)
وزن 67 کیلوگرم:
چهار نبرد:
محمدسینا مرتضوی (خراسان رضوی) – پویا بیرگیان (گیلان)
نوید چاهی پور (کهگیلویه و بویراحمد) – علیرضا امیری (کرمانشاه)
سبحان پرتابیان (خوزستان) – علی رسولی (زنجان)
عباس میرزامحمدی (آذربایجان شرقی) – ابوالفضل شعبانی (تهران)
وزن 71 کیلوگرم:
چهار نبرد:
امین عفتی (کرمانشاه) – پویا نوری (آذربایجان غربی)
پارسا هاسکی (مازندران) – محمدحسین شکاری (فارس)
حسین علایاری (زنجان) – محمد امین امیری (بوشر)
سیدامیر حسین پور (خوزستان) – بنیامین مرادزاده (توابع تهران)
وزن 75 کیلوگرم:
چهار نبرد:
محمدحسین عزیزی (مازندران) – سیدعلی هاشمی نسب (خوزستان)
امیرعباس محمدی (کرمانشاه) – ابوالفضل دانا (آذربایجان غربی)
هادی زند (اردبیل) – میرزا مصطفوی (آذربایجان شرقی)
بنیامین خدادادی (توابع تهران) – عارف دادمان (بوشر)
وزن 80 کیلوگرم:
چهار نبرد:
محمدامین کاتز (خوزستان) – امیرمحمد رئیسیان (خراسان رضوی)
امیر کلوندی (البرز) – مسیح غلامی (توابع تهران)
امیرعباس کاسملو (قزوین) – حسین کوردالو (زنجان)
شاهین لطفی (گلستان) – محمدمهدی کاوه (چهارمحال و بختیاری)
وزن 86 کیلوگرم:
چهار نبرد:
سجاد حسینی (خراسان رضوی) – علی علی اکبری (گلستان)
امیرمحمد جلالی (مازندران) – پوریا اسماعیلی گودرزی (لرستان)
میثم بیانلو (تهران) – الوالفضل شرفبیانی (کردستان)
مهدی پدمار (اصفهان) – رضا بادپر (هرمزگان)
وزن 92 کیلوگرم:
چهار نبرد:
امیرحسین احمدی (خراسان رضوی) – سوبان حاتم وند (لرستان)
امیرحسین اسکندرژاد (آذربایجان شرقی) – امیر عباس مرادی (تهران)
پویا آزادبیگی (خراسان جنوبی) – آرین سعید پناه (کردستان)
سیدعلی موسوی (گیلان) – امیررضا مصطفوی (گلستان)
وزن 92+ کیلوگرم:
چهار نبرد:
سهند رومیانی (لرستان) – حمیدرضا نرگسی (همدان)
ابوالفضل شیرمحمدی (آذربایجان شرقی) – حیدر دریس جزیزه (خوزستان)
امیرحسین صباغی (البرز) – سیدیوسف موسوی (تهران)
محمد مالکی (پرس) – رضا خلیل زاده (گیلان)