جمع آوری و دستگیری 129 خرده فروش و معتاد در گلپایگان

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان از دستگیری و دستگیری 129 خرده فروش مواد مخدر و معتاد در جریان اجرای طرح صلح طی 10 روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

سرهنگ علی اصغر محمدی اظهار داشت: در اجرای طرح جامع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری کلانتری های تابعه و با هماهنگی مقام قضایی اقدام به دستگیری و دستگیری کردند. معتادان مواد و خرده فروشان را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در اجرای این طرح که به مدت 10 روز در شهرستان گلپایگان انجام شد، ماموران با اعزام به لانه های مصرف مواد مخدر و خرید و فروش مواد مخدر توانستند 109 معتاد متجاهر و خواب آور را جمع آوری و دستگیر کنند. 20 خرده فروش دارو بلند شد

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان با اشاره به ورود معتادان متجاهر به مراکز ترک اعتیاد و تسلیم سایر متهمان به مراجع قضایی، از اجرای مستمر این گونه طرح ها به منظور افزایش رضایت و آرامش شهروندان و ارتقای امنیت در محل خبر داد. از شهروندان خواست تا اخبار و اطلاعات خود را در خصوص موارد مشکوک و مجرمانه از طریق تماس با مرکز اورژانس 110 به پلیس اطلاع دهند.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها