رکوردی جذاب برای پرسپولیس در این فصل

رکوردی جذاب برای پرسپولیس در این فصل

گل عیسی آل کثیر به هواداران در نیمه دوم این دیدار، نهصد و نود و چهارمین گل تاریخ شیرهای سرخ در لیگ برتر ایران بود که پرسپولیس را در رده دوم بهترین خط حمله لیگ برتر ایران قرار داد. پشت سر استقلال

بهترین فصل پرسپولیس در لیگ 18 تیمی همچنان متعلق به فصل قهرمانی با افشین قطبی است که خط حمله این تیم با هدایت محسن خلیلی 55 گل به ثمر رساند و خلیلی در نهایت به “آقای” تبدیل شد. گل» با 18 گل. در 16 فصل تیمی شاگردان برانکو ایوانکوویچ 50 گل به ثمر رساندند و در پایان آن فصل مهدی طارمی با 16 گل کفش طلا را از آن خود کرد.

بدترین عملکرد پرسپولیس در لیگ 18 تیمی مربوط به لیگ دسته پنجم بود که شاگردان علی پروین تنها 39 گل به ثمر رساندند. در فصل 16 تیمی، کمترین رکورد مربوط به لیگ علی دایی در رده سیزدهم است که قرمزها تنها 34 گل به ثمر رساندند.

در تمام این سال ها بهترین گلزن لیگ برتر پرسپولیس علی علیپور است و همچنین علی دایی، مهدی طارمی، محسن خلیلی و علی علیپور موفق شدند کفش طلا را از آن خود کنند و آقای گل شوند.

اگر پرسپولیس در سه بازی باقیمانده این فصل شش گل دیگر به ثمر برساند، این تیم به دومین تیم تاریخ لیگ برتر خلیج فارس تبدیل می شود که به 1000 گل می رسد.