اقدام مهم علی دایی برای یحیی گل محمدی

اقدام مهم علی دایی برای یحیی گل محمدی

پرسپولیس و استقلال در پایان اسفند سال گذشته در دیداری پرحاشیه به تساوی یک گل رضایت دادند. یحیی گل محمدی که سومین سال حضور مجدد خود در پرسپولیس را سپری می کرد، در پایان آن بازی که شانس ششمین قهرمانی سرخ ها را تا حد زیادی از بین برد، دیگر قصد ادامه کار در سمت سرمربیگری پرسپولیس را نداشت. وی پس از پایان بازی در پیامی به رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استعفای خود را اعلام کرد.

پس از این اعلام، صحبتی بین طرفین انجام شد و درویش از یحیی خواست که مدتی استراحت کند و در موقعیت بهتری برای آینده تصمیم گیری کند. البته گل محمدی به وضوح تصمیم خود را گرفته و حتی به درویش گفته که قصد دارد یکی دو سال از فوتبال و فشارهای آن دور بماند! اگر گل محمدی به تصمیم خود پایبند باشد، پرسپولیس چاره ای جز استفاده از حمید مطهری، دستیار یحیی برای تمرین این تیم نخواهد داشت. اگرچه طبق اعلام قبلی آموزش ارتش سرخ تعطیل است، اما…

البته در همان زمان شنیده می شد که شایعه استعفای یحیی گل محمدی از هدایت پرسپولیس عمدتا به دلیل فشار بر درویش بوده و او می تواند مطالبات پرسپولیسی ها را در اسرع وقت پرداخت کند و فکری بکند. در مورد جلوگیری از اشتباهات داوری علیه تیمش. اما مهمترین شایعه بحث میراث علی دایی بود. با توجه به رابطه دوستانه علی دایی و رضا درویش (از زمان همکاری آنها در سایپا)، بسیاری از مردم حدس می زدند که شهریار فوتبال ایران به زودی به عنوان جانشین یحیی گل محمدی در پرسپولیس معرفی و فعالیت خواهد کرد، اما…

  برپایی 71 موکب از استان مرکزی برای خدمت رسانی به زائران اربعین

شنیدیم علی دایی به مسئولان و واسطه های این پیشنهاد گفت: یحیی گل محمدی در این سه سال عملکرد فوق العاده ای داشته است. او پرسپولیس را نایب قهرمان آسیا و قهرمان لیگ برتر کرد و قبول استعفای او درست نیست. یحیی گل محمدی بهترین گزینه است و بهتر است او را حفظ کنیم.

دایی که از دوران بازی اش در پرسپولیس و تیم ملی با یحیی گل محمدی بسیار صمیمی بود، به شدت از یحیی گل محمدی دفاع کرد که برای دومین بار زیر نظر رضا درویش استعفا داد. شاید اگر علی دایی در آن زمان این پیشنهاد را می پذیرفت، حالا یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نمی شد، اما شهریار فوتبال ایران به نفع دوست صمیمی و سابقش از ادامه تحصیل دست کشید.

دیدگاهتان را بنویسید