بالگرد اورژانس هوایی در ایلام مستقر شد

سرپرست مدیریت حوادث و اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام از استقرار دائمی بالگرد آمبولانس هوایی برای ارائه خدمات اورژانس در مرکز این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام

سعیدینور علیمرادی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام وی بیان کرد: خدمات اورژانس هوایی ایلام با استقرار دائمی بالگرد اورژانس در فرودگاه شهدای ایلام از سر گرفته می شود.

وی با بیان اینکه امروز این بالگرد تحویل و در فرودگاه ایلام مستقر شد، افزود: اورژانس هوایی استان ایلام با توجه به جغرافیایی و کوهستانی بودن استان به منظور ارتقای خدمات اورژانس پیش بیمارستانی راه اندازی شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: امداد رسانی زمینی در مناطق صعب العبور با توجه به شرایط و توپوگرافی کوهستانی ایلام بسیار مشکل است. این موثر خواهد بود.

با قدردانی از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، استاندار، نمایندگان مردم ایلام در شورای اسلامی و رئیس جمهور دانشگاه علوم پزشکی وی افزود: قرارداد خدمات این بالگرد با شرکت هلیکوپتر ایران برای پوشش فوریت های هوایی است.

علیمرادی خاطرنشان کرد: مراحل راه اندازی این بالگرد با گذراندن مراحل فنی و تجهیز تا 2 روز آینده آغاز می شود.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها