دستگیری 2 زورگیر مسلح در اصفهان


فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد؛

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 2 نفر که با تهدید اسلحه گرم از رانندگان خودروهای سواری زورگیری می کردند در عملیات ضربتی ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان به کلانتری 13 فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان مبنی بر زورگیری مسلحانه 2 نفر از آنان پرونده ای در این خصوص تشکیل و ماموران پلیس شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی های دقیق صورت گرفته مشخص شد 2 نفر که مسلح به سلاح شورشی بودند در ساعات خلوت و ساعات پایانی شب جلوی خودروهای سواری به ویژه خودروهای پژو206 را گرفته و با تهدید رانندگان محتویات داخل خودروها شامل ضبط و باند و سایر اموال با ارزش داخل آن را به سرقت می بردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه ماموران پلیس موفق شدند در کمترین زمان ممکن چهره و هویت اصلی سارقان را بدست آوردند عنوان کرد: با تلاش ها و پیگیری های دقیق و تخصصی صورت گرفته نهایتاً این متهمان که به وسیله یک دستگاه خودرو در یکی از نقاط شهر تردد می کردند توسط واحد گشت انتظامی کلانتری شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ بساطی از کشف یک اسلحه شورشی با 30 عدد فشنگ و تعدادی اقلام و لوازم مورد استفاده در سرقت طی بازرسی از خودروی متهمان خبر داد و گفت: در بررسی انجام شده مشخص شد یکی از متهمان دستگیر شده سابقه دار و از محکومان فراری است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به کشف 15 فقره سرقت از رانندگان خودروهای سواری توسط زورگیران دستگیر شده گفت: در این خصوص پرونده تشکیل شده و پس از تنظیم شکایت مال باختگان متهمان تحویل مرجع قضائی شدند.
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


دیدگاهتان را بنویسید