علیرضا جاویدنیا با شخصیت عروسکی جدید می‌آید

او بیان کرد: در تاریخ روزنامه نگاری ایران نیز طنزنویسان شاخصی داشته ایم که زنده یاد کیومرث صابری فومنی با نشریه گل آقا شاخص ترین نمونه اخیر است. بر این اساس و با توجه به اهمیت مقوله طنز در رسانه ملی، تصمیم گرفتیم یک عنصر نمایشی با ویژگی های طنزآمیز  وارد رادیو نمایش کنیم.

مدیر رادیو نمایش توضیح داد: این شخصیت که میرزابالا نام دارد، یک پیرمرد خردمند شیرین زبان و بهلول صفت است که طی ایام هفته وحدت در ویژه برنامه «شادباش» رونمایی خواهد شد.

سوهانی گفت: در این فصل از مجموعه «شادباش» که با اجرای هنرمند محبوب و پیشکسوت علیرضا جاوید نیا به روی آنتن خواهد رفت، عروسک «میرزابالا» نیز حضور خواهد داشت. دو شخصیت دیگر هم نوه و فرزند جوان و جاهل میرزابالا هستند که ماجراهایی را رقم می زنند.

او خاطرنشان کرد: فضای ویژه برنامه «شادباش» در هفته وحدت متنوع خواهد بود. در آن از موسیقی اقوام استفاده بهینه ای می شود. همچنین گزارش های گوناگونی از نقاط مختلف کشور به خصوص نواحی اهل سنت نشین نظیر: کرمانشاه، سنندج، مهاباد، سیستان و بلوچستان خواهیم داشت و طی حال و هوایی شاد و پر نشاط به بحث وحدت عمیق بین شیعه و سنی در ایران زمین خواهیم پرداخت. 

سوهانی در پایان گفت: ان‌شاءالله در ادامه شخصیت عروسکی میرزابالا در برنامه های دیگر رادیو نمایش از جمله برنامه صبحگاهی حضور خواهد یافت و با زبان طنز، نقد و نکاتی را درباره مسائل مختلف فرهنگی و اجتماعی بیان خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید