این مسابقات در بخش آقایان و بانوان در روز چهارشنبه 25 اسفندماه 93 برگزار شد که باشگاه کیوکوشین ناکامورای تهران در بخش بانوان و باشگاه نیروی زمینی ماندگار در گروه مردان و باشگاه عقاب نهاجا در گروه دو نفره سرگروه های خود را بر عهده دارند. .
نتایج این هفته رقابت ها و رده بندی تیم ها تا پایان هفته چهارم به شرح زیر است:
رتبه بندی بانوان:
1 کیوکوشین کاراته ناکامورا تهران با 8 برد و 108 امتیاز
2. باشگاه ماندگار با 7 برد و 101 امتیاز
3. پارس آمود با 6 برد و 100 امتیاز
4. باشگاه شاندیز ترکاله با 6 برد و 90 امتیاز
5. گل باشگاه گهر سیرجان با 4 برد و 47 امتیاز
6. باشگاه ملی حفاری ایران با 2 برد و 56 امتیاز
7. باشگاه قهرمانان اصفهان با 2 برد و 42 امتیاز
8. باشگاه مس سرچشمه 2 برد و 48 امتیاز دارد
9. باشگاه نشاط شهربابک با یک مدافع مدافع و 59 امتیاز
10. باشگاه زاینده رود بدون برد و با 18 امتیاز
نتایج برای زنان:
باشگاه دائمی ارتش (برنده) – باشگاه پارس آمود
باشگاه مس سر چشمه – باشگاه کیوکوشین ناکامورا تهران (برنده)
باشگاه ملی حفاری – باشگاه گهر گهر (برنده)
باشگاه قهرمانان اصفهان – باشگاه نشاط شهربابک (قرعه کشی)
هیئت کاراته طرقبه شاندیز (برنده) – باشگاه زاینده رود
باشگاه مس سر چشمه – پارس آمود (برنده)
باشگاه ملی حفاری – باشگاه نیروی زمینی پایدار (برنده)
باشگاه قهرمانان اصفهان – باشگاه کیوکوشین ناکاموا تهران (برنده)
هیئت کاراته طرقبه شاندیز (برنده) – باشگاه گل گهر
باشگاه زاینده رود – باشگاه نشاط شهربابک (برنده)
جدول رده بندی گروه A مردان تا پایان هفته چهارم:
1 باشگاه نیروی زمینی ماندگار با 8 برد و 126 امتیاز
2. باشگاه پاس کاته تنکابن با 7 برد و 103 امتیاز
3. باشگاه مس غیرآهنی سو کیوکوشین با 6 برد و 86 امتیاز
4. تیم ساخت باشگاه جیسون کاراته آراکس با 5 برد و 79 امتیاز
5. باشگاه هیئت کاراته بندر اول 3 برد و 77 امتیاز
6. باشگاه مناطق نفت خیز با 3 برد و 71 امتیاز
7. باشگاه آکادمی لطف زاده با 2 برد و 34 امتیاز
8. باشگاه مس رفسنجان با 2 برد و 31 امتیاز
9. باشگاه مس بابک بدون برد و امتیاز
نتایج گروه A مردان:
صنعت مس رفسنجانی – نیروی زمینی پایدار (برنده)
گروه ساختمانی جیسون کاراته آراکس – نیروهای زمینی بادوام (برنده)
شوید بابک – میدان های نفتی (برنده)
آکادمی لطف زاده – کارت هیئت کاراته تنکابن (برنده)
آکادمی لطف زاده – عسل گل شوکیوکوشین (برنده)
صنعت مس رفسنجان – هیئت کاراته بندر امام (برنده)
پاس هیئت کاراته مس بابک تنکابن (برنده)
عسل مارموت – عسل رنگی سو کیوکوشین (برنده)
گروه ساختمانی جیسون کاراته آراکس (برنده) – هیئت کاراته بندر امام
مناطق نفت خیز – کارت هیئت کاراته تنکابن (برنده)
جدول رده بندی گروه B مردان تا پایان هفته چهارم:
1 باشگاه عقاب نهاجا با 8 برد و 106 امتیاز
2. کیوکوشین کاراته ناکامورا با 7 برد و 127 امتیاز
3. مبارز چالوس با 6 برد و 82 امتیاز
4. هیئت کاراته بندر ماهشهر با 4 امتیاز و 83 امتیاز
5. باشگاه ملی حفاری ایران با 4 برد و 65 امتیاز
6. هیئت کاراته یزد با 3 برد و 56 امتیاز
7. باشگاه مردان مرودشت پارسه با یک پیروزی و 34 امتیاز
8. باشگاه آکادمی دانیل بدون برد و 9 امتیاز
9. گل باشگاه گهر سیرجان بدون برد و امتیاز
نتایج گروه B مردان:
مبارز چالوس – عقاب نهاجا
هیئت کاراته یزد (برنده) – آکادمی دانیال
مردان پارسه مرودشت – هیئت کاراته بندر ماهشهر (برنده)
مبارز چالوس (برنده) – هیئت کاراته یزد
حفاری ملی (برنده) – آکادمی دانیل
کیوکوشین ناکامورا – عقاب ناهاجا (برنده)
مبارز چالوس – کیوکوشین ناکامورا (برنده)
حفاری ملی (برنده) – گل گهر
هیئت کاراته بندر ماهشهر – عقاب نهاجا (برنده)
هیئت کاراته یزد (برنده) – آکادمی دانیال
هیئت کاراته یزد و هیئت کاراته بندر ماهشهر (برنده)