اقامه نماز جمعه 12 فروردین ماه در تمام شهرهای مازندران


ساعت: 12:31
تاریخ انتشار: 1401/01/11
کد خبر: 1818650

رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه مازندران اعلام کرد:

محمد انتصاری گفت: نماز جمعه دوازدهم فروردین ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان های مازندران اقامه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حجت الاسلام محمد انتظاری در گفت و گو با خبرنگار بلاغ; وی آخرین وضعیت اقامه نماز جمعه این هفته در شهرهای مختلف مازندران را اعلام کرد و گفت: .

وی افزود: طبق آخرین اطلاعیه ها دیگر در شهرستان های استان نماز جمعه را اقامه نخواهیم کرد و اقامه نماز جمعه حتی در شهرهای قرمز و نارنجی به شرط اقامه نماز در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نامحدود است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مازندران گفت: بر اساس تصمیم، نماز جمعه به شرط اقامه نماز جمعه در شهرهای زرد در مساجد و در شهرهای نارنجی و قرمز در فضای باز در تمامی شهرها برگزار می شود. استان؛ وی افزود: دعا در شرایط کنونی گسترش آمیکرون مانند ایام تاج است و رعایت کامل نکات بهداشتی حائز اهمیت است.

انتصاری خاطرنشان کرد: این هفته 13 فروردین اقامه نماز جمعه در تمامی شهرهای استان با وضعیت زرد (در مساجد) و همچنین شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز (در فضای باز و حداکثر 100 نفر در 40 دقیقه) نامحدود است.

وی در پایان گفت: نماز جمعه دوازدهم فروردین ماه 1401 در 47 شهر مازندران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی (طبق برنامه اختصاصی) اقامه می شود.

  شروع طرح درور از صبح 23 تیرماه / پرداختی افراد ثابت می ماند

باید بگویم؛ نماز جمعه مرکز مازندران به امامت نماینده ولی فقیه در استان آیت الله محمدی لائینی اقامه می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید