تاریخ باز شدن پارک های ابی استانبول مشخص شد

بیشتر پارک های آبی استانبول در فضای باز قرار دارند، زمان سرویس دهی آن ها محدود است و حداکثر تا پایان مهرماه کار می کنند و گردشگران باید از این موضوع آگاه باشند تا سفر خود به استانبول را به دقت برنامه ریزی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج


به گزارش تاپیک سفر که پایگاه خبری مستقیم استانبول است، اکثر پارک های آبی استانبول در ماه ژوئن بازگشایی می شوند.

یکی از پارک های آبی که تاریخ دقیق بازگشایی آن مشخص است، پارک آبی مارینا (توزلا) است که در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است. این پارک آبی در تاریخ 11 ژوئن (22 خرداد) بازگشایی می شود و گردشگرانی که به استانبول سفر می کنند می توانند از خدمات این پارک آبی استفاده کنند. نکته ای که در مورد پارک آبی توزلا باید بدانید این است که مردان بالای 15 سال باید به همراه همسر خود وارد این پارک آبی شوند در غیر این صورت اجازه ورود به آن ها داده نمی شود.

ساعات کاری پارک های آبی استانبول معمولا از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر است.

لازم به ذکر است از آنجایی که اکثر پارک های آبی استانبول در فضای باز قرار دارند خدمات آنها محدود بوده و حداکثر تا پایان مهرماه کار می کنند و گردشگران باید از این موضوع آگاه باشند تا سفر خود به استانبول را به دقت برنامه ریزی کنند.

برای دیدن آدرس و اطلاعات بیشتر در مورد تمامی پارک های آبی استانبول می توانید به پارک آبی استانبول مراجعه کنید.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها