سهم 17 درصدی آزاد راه اصفهان-کاشان در تصادفات فوتی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اعلام کرد؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از سهم 17 درصدی آزاد در جاده اصفهان – کاشان در تصادفات جرحی و فوتی در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان

سرهنگ علی مولوی گفت: سال گذشته 11 درصد تصادفات فوتی و 6 درصد تصادفات مجروح در سطح استان در جاده آزاد اصفهان – کاشان رخ داده است.

وی بیان کرد: آزاد راه اصفهان – کاشان که حدود 162 کیلومتر از جاده های برون شهری استان در حاشیه استان قم را پوشش می دهد، 11 درصد کل تصادفات و 11 درصد تصادفات فوتی و 6 درصد تصادفات جرحی را در استان به خود اختصاص داده است. 1402 تعیین کرد

مولوی ادامه داد: بر اساس تحلیل ها و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان پلیس راه استان، سطح آسفالت این جاده به دلیل تردد سنگین خودروهای سنگین، نبود تابلوهای گیت مربوط به راهنمایی مسیر آسیب دیده و معیوب است. به عنوان یکی از مهم ترین عوامل وقوع، عدم وجود روشنایی کافی در مسیر جاده در ساعات تاریک و شب و از همه مهمتر عدم تعویض جداکننده های بتنی مفصلی به جای گاردریل در این مسیر می باشد. و افزایش تصادفات و حوادث رانندگی در محور اصفهان – کاشان.

رئیس پلیس راه استان اصفهان با اشاره به تلاش مضاعف مسئولان ذیربط برای رفع نواقص این بزرگراه خاطرنشان کرد: در برنامه سالانه پلیس راهنمایی و رانندگی موضوع کاهش وقوع تصادفات راهداری در استان به روش های عملیاتی کاهش مرگ و میر و تصادفات، تلاش برای ارتقای فرهنگ ترافیک در بین شهروندان و سوق دادن نهادهای ذیربط به مسئولیت وقوع تصادفات توجه ویژه ای داشته است و امیدواریم با اجرای این برنامه ها، وقوع حوادث غیر مترقبه در سطح استان افزایش یابد. تصادفات رانندگی کاهش خواهد یافتآیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها