مرمت بازار وکیل شیراز بااعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان

مدیرکل میراث فرهنگی فارس اعلام کرد؛

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از اجرای طرح بزرگ مرمت بازار وکیل شیراز خبر داد و گفت: مرمت این بازار تاریخی و ارزشمند به زودی از محل مسئولیت اجتماعی نفت و به ارزش انجام می شود. 100 میلیارد تومان.

به گزارش خبرگزاری موج فارس

محمد طبیعت اکلیدی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس امروز، سوم اردیبهشت ماه، بابیان اینکه مقدمات پروژه بزرگ مرمت بازار وکیل هم اکنون در حال انجام است، افزود: با توجه به گستردگی پروژه و حساسیت های موجود، مرمت بازار وکیل شیراز با سرعت و دقت انجام می شود و کار با الهام از 14 امام در قالب 14 پروژه انجام می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس افزود: در حال حاضر مرمت بازار اردو، بازار حاجی، بازار نو (وکیل شمال)، گمرک، خانه احمدی، خانه روغنی و خانه فیل در این مرمت در حال بررسی است. پروژه .

طبیعت اکلیدی گفت: مناقصه مرمت اماکن مذکور برگزار شده و پروژه هایی در شرف امضا و تعدادی نیز امضا شده است و مرمت این آثار به زودی انجام می شود و مناقصه 7 پروژه بعدی نیز به زودی انجام می شود.

لازم به ذکر است بازار وکیل در تاریخ 26 تیر 1351 به شماره 924 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها