آیت الله فاطمی نیا دانشمند برجسته و استاد اخلاق بود


ساعت: 09:52
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۲/۲۸
کد خبر: 1839671

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله فاطمی نیا مقام معظم رهبری و ملت ایران را تسلیت گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ محمد باکر کلیباف در آستانه جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی گفت: «.

وی گفت: من نیز روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک می گویم و امیدوارم افرادی که در این عرصه فعالیت می کنند بیش از گذشته در خدمت و تاثیرگذاری موفق باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است روز جهانی موزه ها و میراث فرهنگی را به همه دست اندرکاران این عرصه تبریک بگوییم و این افراد برای ارائه بهتر تاریخ، تاریخ و فرهنگ ایران اسلامی و ملت ما تلاش می کنند. من هم به تلاشگران برای کشف آثار تاریخی و هم به کسانی که برای شناخت فرهنگ و آثار تاریخی ایران تلاش می کنند تبریک می گویم و از زحمات آنها تقدیر و تشکر می کنم. همچنین از همکارانم در مجلس که در فراکسیون موزه ها و میراث فرهنگی فعالیت می کنند تشکر می کنم.

کلیباف خاطرنشان کرد: با خبر شدیم که عبدالله ثمری نماینده مردم هرمشهر در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی که از جانبازان عزیز کشورمان بود به رحمت خدا پیوست. درگذشت او را تسلیت می گویم.

انتهای پیام/ ک

  توهین کنندگان به شهدای مدافع حرم باید مجازات شوند/ «موسوی» فردی است که وحدت را از بین می برد، بذر طغیان می کند و فاقد بصیرت است.

دیدگاهتان را بنویسید