تعریض مرگبارترین جاده استان البرز; مطالبه اهالی 15 روستا/ 70 سال ناآرامی در «سهیلی» توسعه این جاده را می طلبد.


ساعت: 19:38
تاریخ انتشار: 1401/05/15
کد خبر: 1888311

رانندگان عادی که از جاده سهیلیه عبور می کنند آن را جاده مرگ می نامند و تعریض آن را از سوی مسئولان برای کاهش تصادفات و ایمنی جان مردم می طلبند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از تیتریکجاده سهیلیه این روزها پرتردد اما پر خطر است، جاده ای که به گفته شهروندان کرج از 70 سال پیش همین وضعیت را دارد.

رانندگان عادی که از این محور عبور می کنند آن را «جاده مرگ» می نامند و تعریض آن را از سوی مسئولان برای کاهش تصادفات و ایمنی جان مردم خواستار هستند.

به گفته مسافران جاده سهیلیه بدون علامت است و جایی برای بررسی ایمنی خودرو نیست، اکثر خانواده ها از این جاده خاطرات تلخی دارند.

b7bc7286 62e9 465b b678 6af8b14e8815 خبر خاکستری

یکی از شهروندان ساکن در این منطقه به خبرنگار تیتریک گفت: از سال های گذشته تاکنون به خصوص در سال های اخیر تصادفات فوتی زیادی در این جاده رخ داده است.

او ادامه می دهد؛ همین چند روز پیش دوستم و دخترش در جاده سهیلیه تصادف کردند و متاسفانه هر دو جان خود را از دست دادند.

اما اهالی بیش از 15 روستا در جاده سهیلیه تردد می کنند و روزهای پنجشنبه و جمعه به دلیل عبور و مرور شهروندان تهرانی ترافیک دو چندان می شود.

a9e9f4b3 e9c6 4a10 ac0d 6c28f1d5a744 خبر خاکستری

زندی فر در گفتگو با خبرنگار تیتریک به تشریح موضوعی که اداره راه البرز مدتی است برای کاهش خطرات این جاده تلاش کرده است.

  پیروان فتنه دیروز امروز بلندگوی داعش شدند/ مدرسه شهدا حافظ حرم مکتب عاشورا

او می گوید؛ جاده سهیلیه با امکانات اداره راهنمایی و رانندگی از دو طرف 2.3 کیلومتر تعریض شده است تا فضا برای حرکت خودروها به جلو و عقب فراهم شود.

زندی فر ادامه داد: به دنبال افزایش اکیپ راهداری هستیم تا تعریض انجام شود و شهروندان و مسافران عبوری برای تردد از این محور مشکلی نداشته باشند.

06eb83f4 b52e 4b01 a4e0 bd8c647dd5a6 خبر خاکستری

داود جعفری فرماندار چهارباغ در گفتگو با خبرنگار تیتریک گفت: بودجه ای از محل اعتبارات شهرستان برای جاده سهیلا اختصاص می دهیم.

وی افزود: از طریق نماینده ساوجبلاغ در شورای اسلامی و استان البرز برای رفع مشکل جاده سهیلیه و ایمنی تردد مردم تلاش می کنیم.

با افزایش جمعیت و رشد شهرها و روستاهای البرز، نیاز به توسعه راه ها روز به روز بیشتر می شود، مردم خواستار توسعه راه هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید