رئیس کمیسیون انضباطی تکلیف رای گیری پرونده استقلال را مشخص کرد

وی افزود: حدود 2 مورد باید از سازمان لیگ درخواست می کردیم. یک عده باید به کمیته انضباطی که باید دعوت می شد بیایند. بررسی هایی داریم و برخی ابهامات باید برطرف شود.

رئیس کمیسیون انضباطی با بیان اینکه وکلای پرسپولیس از ۶ پرونده شکایت کردند گفت: کارگروه ۶ پرونده را اعلام کرد. پرسپولیس نیز یک مورد اضافه کرد و در مجموع 7 مورد را به ثبت رساند. همه این سوالات بررسی شد.

حسن زاده درباره زمان صدور حکم و اینکه آیا این حکم قبل از دربی صادر می شود توضیح داد. یک عده باید بیایند و یک سری پرس و جو می شود. ما قراری نداریم، اما برخی باید در مورد استعلام توضیح دهند. ما با توجه به این موارد تصمیم می گیریم.

وی در خصوص حادثه چاقوکشی در جلسه امیدی گل گهر و فجرسپاسی اظهار داشت: برای این حادثه همان شب که اتفاق افتاد دستور موقت صادر شد. دادستانی سیرجان نیز از دستگیری فرد خاطی و همچنان در بازداشت خبر داد. وقتی گزارش ناظر بازی به ما رسید، چند نفر از هر دو تیم محروم شدند که فعلا باید دفاع را بفرستند و بعد تصمیم می گیریم.

رئیس کمیته انضباطی با بیان اینکه در ابتدای لیگ اقدامات قاطع تری صورت گرفت و برخی از مربیان نیز دعوت شدند، گفت: اما به تدریج که این اقدامات از بین رفت، تنش در لیگ برتر افزایش یافت، ما با هر اتفاقی که در طول لیگ می افتد برخورد می کنیم. مطابقت، هیچ موردی وجود ندارد که قبلاً در نظر گرفته نشده باشد. حالا اینکه چقدر خوب کار کرده بحث دیگری است.

حسن زاده افزود: با همان شدت و شدت دستور موقت رای و جرایم داریم اما متاسفانه شاهد این تخلفات نیز هستیم.