مازندران قهرمان تور بین المللی دوچرخه سواری خزر شد

بعد از سه روز رقابت

تیم مازندران قهرمان مسابقات دوچرخه سواری بین المللی خزر شد.

به گزارش خبرگزاری مازندران موج

بیست و یکمین دوره دوچرخه سواری تور بین المللی کاسپین گرامیداشت 10 هزار و 400 شهید استان مازندران که پس از 10 سال وقفه از روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه آغاز شده بود، امروز پس از سه روز مسابقات دوچرخه سواری به پایان رسید.

سومین مرحله تور بین المللی دوچرخه سواری خزر از ساعت 9 امروز جمعه 8 اردیبهشت ماه در مسیر سررود به نور و برگشت به مسافت 90 کیلومتر برگزار شد که دوچرخه سوار عراقی مقام اول را کسب کرد.

در این مرحله حسین ایهاب الخادر از عراق با زمان 2 ساعت و 17 دقیقه بر سکوی نخست ایستاد، آرتین صدیقی از مازندران دوم شد و بنیامین حقیقی از فولاد مبارکه سپاهان سوم شد.

در پایان بیست و یکمین دوره دوچرخه سواری تور بین المللی کاسپین که با حضور 49 ورزشکار و 9 تیم خارجی و داخلی برگزار شد، تیم مازندران مقام اول را کسب کرد و تیم های عراق و فولاد مبارکه سپاهان در جایگاه دوم و دوم قرار گرفتند. سوم.

مرحله اول تور بین المللی دوچرخه سواری خزر در جاده سرخرود به گلشهر و مرحله دوم این تور از لاله فریدونکنار تا کمربندی این شهرستان برگزار شد. در این دو مرحله دوچرخه سواران عراقی با مربی ایرانی مقام اول را کسب کردند.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها