تخریب آثار هنری مسی در بارسلونا

به مناسبت پیروزی مسی برابر آرژانتین در جام جهانی 2022، یکی از هنرمندان بارسلونا با نام مستعار “پسر تلویزیون” تصویر زیبایی از مسی را بر روی یکی از آلاچیق های خیابان دیاگونال بارسلونا کشیده و او را با پیراهن تیم ملی به تصویر کشیده است. آرژانتین با جام قهرمانان جام جهانی مدال را در دست نشان می دهد که دیگو مارادونا بر گردن دارد.

تخریب آثار هنری مسی در بارسلونا

این هنرمند در شبکه های اجتماعی نیز آثار زیبای خود را به نمایش گذاشته بود که مورد استقبال و تحسین بسیاری قرار گرفت و آنها را برای دیدن این تابلو به خیابان دیاگونال در بارسلون کشاند. در همین حال، به نقل از اروپا پرس، شخص یا افرادی نقشه مس را تخریب کردند. البته به نظر می رسد این افراد بیشتر از مسی با آرژانتینی ها مشکل دارند چرا که در این تصویر نه تنها چهره مسی، بلکه چهره مارادونا را نیز مخدوش کرده اند.

اخیرا شایعاتی در مورد احتمال بازگشت لیونل مسی 35 ساله به بارسلونا منتشر شده بود، اما زمانی که او تمایل خود را برای تمدید قرارداد با پاری سن ژرمن ابراز کرد، این شایعات رنگ باخت.

  ضعف ساختاری معابر شهری و به اصطلاح پارک ها عامل اصلی مشکلات قاچاق است/ سگ های ولگرد نگرانی ها و نگرانی ها را از انتقال بیماری های ویروسی به وجود آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید