ساخت سه شهرک مسکونی در مازندران آغاز و ۹۵۴۰ واحد به متقاضیان واگذار می‌شود

وزیر راه و شهرسازی مازندران:

وزیر راه و شهرسازی در سفر استانی هیات دولت به مازندران گفت: همزمان با دور دوم سفر استانداری به مازندران، 9 هزار و 540 مسکن در این استان به متقاضیان تحویل و ساخت و ساز انجام می شود. از 22000 خانه شروع می شود.

به گزارش خبرگزاری موج


مهرداد بذرپاش در سفر رئیس جمهور استان به مازندران اظهار داشت: در این سفر عملیات ساخت 22 هزار واحد مسکونی در 226 هکتار زمین با احداث سه شهرک مسکونی آغاز می شود.

وزیر حمل و نقل و شهرسازی وی بیان کرد: در 2 سال گذشته 406 هکتار زمین برای ساخت واحدهای مسکونی توسط طرح نهضت ملی مسکن در مازندران اختصاص یافته است.

بازرپاش افزود: در 62 شهرستان استان مازندران 132 هزار و 335 متقاضی در نهضت اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند که از این تعداد 45 هزار و 907 نفر دارای شرایط اولیه هستند.

وزیر راه و شهرسازی افزود: وسعت زمین شهری در نظر گرفته شده برای ساخت این واحدهای مسکونی در مازندران 406 هکتار است که از این میزان 2 هزار و 471 پرونده ساختمانی صادر شده و 9 هزار و 115 واحد در حال ساخت است.

تعداد پروژه های مصوب در منطقه وزارت راه و شهرسازی در دور اول سفر رئيس جمهور وی با اعلام 10 مصوبه گفت: برای اجرای این طرح ها 60 هزار و 350 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده که 20 هزار و 900 میلیارد ریال آن توسط سازمان برنامه و بودجه کشور تامین شده است.

وی بزرگراه تهران – شمال، بهسازی جاده اصلی خراز، پل سفید، بهسازی جاده اصلی کرج – چالوس، ری – ورامین و جاده مرزن آباد – کلاردشت، ساری – تکم، بهسازی دامغان – گلوگاه را تکمیل کرد. راه اصلی، بهسازی جاده اصلی ساری – جویبار – کیاکلا نور – چمستان – آمل و نکا – امیرآباد، بهسازی نقاط حادثه خیز و نگهداری راه های استان، احداث مسیر دوم نکا به نیروگاه و بهشهر جاده به بندر امیرآباد، احداث بزرگراه ساری – خزرآباد و آمل – فریدونکنار، بهسازی جاده قدیم آمل – بابل، پل اسپی در جاده عباس آباد، پل پنده در جاده عباس آباد، زیرگذر نواب به گردنه نوشهر و پل هوایی فریدونکنار را به عنوان پل های هوایی برشمرد. مهمترین پروژه های مصوب دور اول سفر رئیس جمهور به مازندران.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها