ایران قدرت مطلق پدافند هوایی در منطقه است


فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: وقتی می‌گوییم ما یک قدرت مطلق پدافند هوایی در منطقه هستیم، این یک واقعیت انکارناپذیر است.

به گزارش خبرگزاری موج،  یادواره ۱۰۸ شهید پدافند هوایی ارتش با حضور آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران، امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر محمدرضا فولادی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح برگزار شد.

امیر علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه این مراسم، گفت: جنگ تحمیلی را در شرایطی آغاز کردیم که اندک تجهیزاتی داشتیم که همه آن‌ها از خارج خریداری شده بود و کاملا وابسته بودیم.

وی افزود: نیروی قدرتمند پدافند هوایی ارتش امروزه دارای پیشرفته‌ترین و بهترین تجهیزات کاملا بومی در زمینه‌های کشف، رهگیری، درگیری و سامانه‌های اطلاعاتی در سطح جهان است.

امیر صباحی‌فرد با بیان اینکه هنگامی که می‌گوییم ما یک قدرت مطلق پدافند هوایی در منطقه هستیم، این یک واقعیت انکارناپذیر است، تصریح کرد: پدافند هوایی در سطح جهان حرف برای گفتن دارد. البته دشمنان ما از این قدرت آگاه هستند.

وی ادامه داد: فضای مقدس آسمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امن‌ترین آسمان در همه جهان است. این امر به خاطر وجود عزیزان من در پدافند هوایی کشور و تجهیزات بروز ما در حوزه پدافند هوایی است.

در پایان این مراسم، از ۱۰۸ خانواده شهید پدافند هوایی ارتش تقدیر و از کتاب بر بال آسمان‌ها نیز رونمایی شد.آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف


دیدگاهتان را بنویسید