تحویل ‌هزار فقره گواهینامه ثبت شناور در بنادر غرب هرمزگانبرای اولین بار 1000 گواهی ثبت شناور صیادی در بنادر و کشتیرانی بندرلنگ صادر و به صاحبان شناور تحویل داده شد.

تحویل 1000 گواهینامه ثبت شناور در بنادر غرب هرمزگان

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان

مرتضی سالاری مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان اظهار داشت: این گواهی به منظور ساماندهی کشتی های ناشناس در غرب هرمزگان صادر شده است.

سالاری افزود: در حال حاضر هزاران گواهی ثبت شناورهای صیادی مربوط به بنادر غرب استان هرمزگان به صاحبان این شناورها تحویل داده شده است و دیگر نیازی به سفر مالکان شناورها به مرکز استان برای اخذ گواهینامه های مربوطه نخواهد بود.

وی بیان کرد: از این پس شناورهای صیادی که گواهی ثبت شناور را از اداره کل بنادر و دریانوردی استان غرب بدون مدرک اخذ کرده اند می توانند به صورت قانونی زیر نظر شیلات و دریانوردی به صید و صیادی بپردازند.

مدیر بنادر غرب هرمزگان افزود: با توجه به لزوم تسهیل در ثبت نام شناورهای صیادی بدون شناسنامه در طول سواحل و بنادر غرب استان با هماهنگی انجام شده توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان و با تشکیل تیم های تخصصی برای بازرسی و بازدید از پارکینگ ها با شناورهای ماهیگیری بدون شناسایی بیش از 2000 شناور بدون شناسایی، بیش از 600 شناور در حال ساخت و بیش از 60 شناور بازرسی شده اند.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها


نظرات ارسالی شما پس از تایید خبرگزاری موج در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

پیام های حاوی افترا و افترا منتشر نخواهد شد.

پیام های غیرفارسی یا غیر مرتبط ارسال نمی شود.