15 هزار بسته معیشتی بین سیل زدگان یزدی توزیع شد


ساعت: 14:45
تاریخ ارسال: 05/12/1401
کد خبر: 1887693

زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: از ابتدای هفته جاری تاکنون 15 هزار بسته معیشتی تهیه و بین مردم به ویژه سیل زدگان یزد توزیع شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش یزدرسا ، سردار حسین زارع کمالی پیش از ظهر امروز در مراسم بیست و ششمین مرحله رزمایش امداد دینی استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که بحران سیل در یزد را به خوبی مدیریت کردند، اظهار داشت: کمبود تجهیزات. و امکانات آن زمان. سیلاب برای استان به معضلی تبدیل شده است و امیدواریم با روحیه جهادی و انقلابی مسئولان این نقص بزرگ برطرف شود.

وی ادامه داد: با توجه به تمهیدات و هشدارهایی که از قبل داده شده بود، سپاه و بسیج آمادگی لازم را برای مقابله با بحران سیل داشتند و قبل از وقوع سیل همه دستگاه های مهندسی و نظامی برای مدیریت کل بحران استان در دسترس بودند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بسیجیان از ساعات اولیه وقوع سیل در محل حضور یافته اند، گفت: بر حسب ضرورت در ابتدای ماموریت، اطلاع رسانی و تذکر مردم برای تخلیه منازل به ویژه در سیل را بررسی کردیم. بافت قدیمی یزد و سایر محلات که احتمال خطر وجود دارد.» جان هم استانی ها بود، این کار انجام شد و سپس بسیجیان سازماندهی شدند تا آب خانه ها را تخلیه کنند و اثاثیه را بیرون بیاورند و شستشو دهند. خانه ها.

زارع کمالی ادامه داد: شستشوی وسایل منزل سیل زدگان از جمله فرش و مبل، راه اندازی کارگاه تعمیر رایگان اقلامی که در اثر سیل آسیب دیده اند و آواربرداری از منازل انجام شده و یا در دستور کار است.

  برگزاری اولین اردوی تیم ملی بزرگسالان ناشنوایان در کشتی آزاد در قزوین

وی با بیان اینکه علاوه بر کمک رسانی به سیل زدگان، موضوع کمک های مذهبی نیز در دستور کار قرار دارد، افزود: از ابتدای هفته جاری تاکنون 15 هزار بسته غذایی تهیه و بین مردم توزیع شده است که مقرر شد. توسط اربعین حسینی که اراده کنند می توانیم بیش از 20000 بسته توزیع کنیم و بسته دیگری تهیه و بین نیازمندان به ویژه سیل زدگان توزیع کنیم.

زارع کمالی یادآور شد: امروز بیست و ششمین مرحله رزمایش یاری دینی از شیوع ویروس مرگبار کرونا و به دستور ولی امر مسلمین برگزار شد و با کمک خیرین جهادی بسیجی در نظر داریم تا برگزاری مرحله بیست و هفتم تدریس قبل از اربعین حسینی.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید