اجرای چهار روز محدودیت ترافیکی در محورهای مازندران


ساعت: 23:05
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۹/۱۵
کد خبر: 1916207

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های مازندران، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از فردا چهارشنبه 25 آذرماه آغاز و تا روز شنبه ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ از بلاغ نقل می کنم; مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد محدودیت های ترافیکی در دو محور شمال به پایتخت و استان البرز از ظهر فردا چهارشنبه 25 آذرماه آغاز و تا روز شنبه ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، تردد موتورسیکلت ها به جز موتورسیکلت های پلیس و امداد و نجات از ساعت 12 فردا چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 28 آذرماه از محورهای چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی در محور کندوان
تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 13 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و از ساعت 16 الی 24 همان روز یک مسیر کرج و اتوبان تهران – شمال به مرزن آباد.

از ساعت 13 الی 24 روز جمعه 27 آذرماه تردد انواع وسایل نقلیه از کرج و ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 16 الی 24 به آدرس در همین ساعت از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی در محور خراز
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز جمعه 27 آذرماه از رودان به سمت آمل و از ساعت 16 الی 22 در محور خراز ممنوع است. در همین روز از آب اسک به رودهان یک طرفه خواهد بود.

  شور و شعور اربعینی در اصفهان جوشید/ وداع باشکوه نصف جهان با «استاد اخلاق»

محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین


بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه ها، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیون از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.

همچنین تردد کالاها و وسایل نقلیه سبک به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی فردا چهارشنبه از ساعت 12 الی 24 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 6 الی 24 ممنوع است.

مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد که اجرای این محدودیت منوط به افزایش حجم تردد در محورها است و در صورت عادی بودن وضعیت تردد، اعمال محدودیت ها با هماهنگی انجام می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید