بیمه سلامت ۹۰ درصد هزینه های درمان ناباروری را پرداخت می‌کند

مدیرعامل بیمه سلامت بیان کرد: هزینه درمان ناباروری در کشور تا 90 درصد تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج


محمدمهدی نشی در بازدید از مرکز ناباروری ریحانه اردبیل با اعلام این خبر اظهار داشت: هزینه درمان ناباروری در مراکز دولتی با تعرفه دولتی و در مراکز غیردولتی با تعرفه عمومی غیردولتی پرداخت می شود.

وی گفت: در کشور 75 هزار زوج نابارور توسط صندوق سلامت شناسایی شده و از خدمات بیمه سلامت استفاده می کنند.

مدیر عامل بیمه سلامت وی افزود: در حال حاضر بیمه سلامت ۶۶ نوع دارو و بالغ بر ۲۰ خدمات آزمایشگاهی، جراحی و تشخیصی را تحت پوشش دارد.

دکتر علی محمدیان آردی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل خم در این بازدید گفت: چهار مرکز در استان اردبیل به زوج های نابارور خدمات درمانی ارائه می کنند.

وی افزود: مرکز ریحانه از سال 1395 تاسیس شده و در این مدت نزدیک به 10 هزار زوج نابارور از این مرکز بازدید کردند که از این تعداد 2800 زوج در سال گذشته از خدمات این مرکز استفاده کردند.

بر اساس این گزارش، میانگین موفقیت در مرکز ریحانه اردبیل 25 درصد است و این مرکز از نظر امکانات و خدمات هیچ تفاوتی با پیشرفته ترین مراکز کشور ندارد.

نشی امروز با سید حامد عاملی استاندار اردبیل نیز دیدار و گفتگو کرد.

دیدار با اعضای شورای اداری دانشگاه علوم پزشکی، اعضای نظام پزشکی و اعضای انجمن داروسازان استان و دیدار با کارکنان بیمه سلامت استان از برنامه های سفر یک روزه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در استان اردبیل.آیا این خبر مفید بود؟
خدمات سئو برای وب سایت ها