مدیرعامل پیشخوان محله من استعفا کرد

«سعیدشبانیان» که بیش از ۲ سال مدیرعاملی پیشخوان محله من را برعهده داشت از سمت خود استعفا کرد. اگرچه او دقیقا دلیل استعفایش را اعلام نکرده باعث سوال همه است، اما در صفحه اینستاگرامش از «رسیدن کارد به استخوان» صحبت کرده و یک پایان تلخ را بهتر از تلخی بی پایان دانست.


به گزارش خبرگزاری موج، سعیدشبانیان از سال 1400 تا کنون به عنوان مدیرعامل و رئیس هیات مدیره (بنیانگذار ) پیشخوان محله من فعالیت می‌کرد اما اکنون تصمیم به خروج از این سمت گرفته است که باعث سوال همگان است. او استعفایش را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام علنی کرده و آن را با این مقدمه آغاز کرد:
«در زندگی آموخته‌ام هیچ‌گاه نباید از روی هیجانات یا احساسات تصمیمی گرفت. بر این اساس، علاقه‌مندم در شرایطی که آرام و از دیدگاه خود منطقی هستم، تصمیم خود را درباره‌ پیشخوان محله من به اطلاع همگان برسانم. شاید در ذهن مخاطب چنین مطرح شود که اعلام عمومی این ماجرا با چه انگیزه‌ای صورت می‌گیرد و علاقه‌مندم چنین عنوان کنم بیش از دوسال تصدی جایگاه مدیر عاملی در مجموعه‌ی پشخوان محله من به عنوان اولین پیشخوان خصوصی کشور ایجاب می‌کند تصمیم اتخاذ شده را عزیزان من درخانواده بزرگ پیشخوان محله من از زبان خود من بشنوند.»

شبانیان در ادامه به افت‌وخیزهایی فراوان در محیط بیرون محله من و در درون گروه به ویژه چالش‌های ناگفتنی میان اعضای هیئت مدیره اشاره کرده و آن‌ها را به عنوان رنجی پنهان تلقی کرد که طی چند سال، جسم و جانش را فرسوده است:
وی گفت: 《نه قصد خودنمایی و نه قصد ساختن قهرمان از خویش را دارم، اما قلبم را شاهد می‌گیرم که در دوسال گذشته این جایگاه را نه برای پول و اعتبار اجتماعی نگه داشته‌ام، بلکه هر آینه از خود می‌پرسیدم نکند با کم طاقتی و ترک این میدان پرآشوب، آسیبی به چند خانواده‌ای برسد که از این سفره کسب روزی می‌کنند، تا اینکه به این تصمیم رسیدم که باید برم تا جلوی چرخ نیمه روان گرفته نشود وبه اجبار میروم》

او اگرچه به طور مستقیم به علت استعفای خود اشاره نکرده اما از رسیدن کارد به استخوان سخن گفته و یک پایان تلخ را بهتر از تلخی بی پایان دانسته است:
《 بر این اساس، استعفای خود را از پیشخوان محله من تقدیم هیئت مدیره کرده‌ام و تنها یک انتظار دارم همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند مسوولین برای ایجاداشتغال، شب وروز نشناسند توقعم این است اعضای محترم هیات مدیره ومدیرعامل برای ارتقای هرچه سریعتر ایجاد ارزش افزوده قابل افزایش برند محله من وخلاصه روزی خانواده های پیشخوان، شب وروز نشناسند. بدیهی‌ است طی مدت مشخص و کوتاه، کارها و وظایفی که بر دوش من است را تحویل خواهم داد.»

شبانیان، ضمن آرزوی بهترین‌ها برای عزیزانش درپیشخوان محله من ، از اینکه هیچگاه در این سال‌ها نخواسته تا اعتبار اجتماعی خود را از این جایگاه شغلی به دست آورد،وحتی درهمایش های این مجموعه صاحب تریبون نباشد ابراز خوشحالی کرد. و درآخر با بهترین ارزو هاخواستار پیشرفت روز افزون اول مجموعه وخانواده پیشخوان وبعد اعضای هیات مدیره ومدیرعامل جدید شد.آیا این خبر مفید بود؟


دیدگاهتان را بنویسید