مصوبات سفر رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان در حال رصد است


ساعت: 11:46
تاریخ انتشار: 14/05/12
کد خبر: 1810999

وزیر کشور گفت: با توجه به توجه ویژه رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان، امیدواریم با تصویب سفر به استان، در آینده نزدیک نتایج بسیار خوبی برای منطقه به همراه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ احمد واحدی با اشاره به روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، با اشاره به اینکه مصوبات سفر رئیس جمهور در بحث آب، کشاورزی، آموزش و پرورش و راه در سفر به سیستان و بلوچستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: سیستان و بلوچستان مصوبات سفر رئیس جمهور را بررسی کرد. . امیدواریم پس از تصویب سفر به استان، در آینده نزدیک نتایج بسیار خوبی برای منطقه به همراه داشته باشد.

وزیر کشور گفت: پس از چندین سفر به شمال سیستان و بلوچستان جلسه ای با استاندار و استاندار تشکیل و مصوبات سفر رئیس جمهور و منابع اختصاص یافته برای این کار بررسی شد. در این جلسه چگونگی تصویب مصوبات سفر و منابع به بهترین شکل ممکن برای ایفای نقش در توسعه سیستان و بلوچستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به سفر خود به پاکستان گفت: سفر بسیار خوبی داشتیم. پاکستان کشور مهم و همسایه ما است و باید در ابعاد اقتصادی و مسائل مرزی با آن کشور روابط توسعه بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

  ما با تیمی باهوش و فهیم بازی می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید