48 درصد تسهیلات ازدواج در زنجان پرداخت می شود


ساعت: 12:20
تاریخ انتشار: 1301/06/24
کد خبر: 1897586

استاندار زنجان با بیان اینکه 48 درصد مقرری ازدواج در استان زنجان پرداخت شده است، گفت: به راحتی می توان میزان کمک های ازدواج را تا 60 درصد افزایش داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از مفا رسا; محسن افشارچی صبح امروز در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با تسلیت اربعین حسینی (ع) گفت: باید در حوزه فرهنگ کار هسته ای انجام دهیم.

وی با بیان اینکه تاثیر مالیات بر عایدی سرمایه بسیار زیاد است، گفت: با اعمال مالیات بر عایدی سرمایه بسیاری از مشکلات حل می شود و تورم و قیمت مسکن پایین می آید.

استاندار زنجان با بیان اینکه اصلاح نظام بانکی تاثیر زیادی در اقتصاد دارد، تصریح کرد: باید در حوزه فرهنگ کار هسته ای انجام دهیم و یکی از این کارها تسهیل ازدواج است.

وی با بیان اینکه ازدواج وسیله ای برای ایجاد آرامش در جامعه است، تصریح کرد: اگر می خواهیم مشکلات حجاب را حل کنیم باید موضوع ازدواج را جدی بگیریم.

افشارچی با بیان اینکه 48 درصد مقرری ازدواج در استان زنجان پرداخت شده است، افزود: به راحتی می توان میزان کمک های ازدواج را به 60 درصد افزایش داد.

وی با بیان اینکه وام ازدواج یکی از ابزارهای مهم برای تسهیل ازدواج است، خاطرنشان کرد: امروزه با آداب و رسوم رایج ازدواج آسان نیست، هرچند در سال های گذشته چنین بود.

استاندار زنجان با بیان اینکه 40 سال است در جنگ اقتصادی قرار داریم، تصریح کرد: از یک نقطه عطف تاریخی حساس عبور می کنیم.

  ما موظف به رعایت قوانین پارلمان درباره قوانین هسته ای هستیم

وی با بیان اینکه باید در مکان های مرتبط با اوقات فراغت فعال باشیم، گفت: اصلی ترین راه پرکردن اوقات فراغت حرکت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید