برقی شدن ناوگان شرکت پست / تحویل 90 موتور برق به پست

ساعت: 10:06
تاریخ ارسال: 11/01/1401
کد خبر: 1923456

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه رونمایی از موتورسیکلت های برقی گفت: در فاز اول 500 موتورسیکلت برقی وارد ناوگان پست می شود که 90 دستگاه امروز، 300 دستگاه تا پایان سال و 100 دستگاه تا پایان سال از ابتدای سال آینده برق وارد ناوگان می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مجتبی شفیعی مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه رونمایی از موتورسیکلت های برقی گفت: امروز اولین قسمت از برقی سازی ناوگان موتورسیکلت های شرکت پست که در قالب تفاهم نامه ای با شرکت پست ارائه خواهد شد. 500 دستگاه موتورسیکلت برقی وارد ناوگان موتورسیکلت پستی می شود که 90 دستگاه از امروز، 300 دستگاه تا پایان سال و 100 دستگاه از اوایل سال آینده وارد ناوگان می شود.

وی افزود: ظرفیت تحویل 750 دوچرخه برقی به دفاتر پست را داریم.

شفیعی با بیان اینکه به ازای هر موتور برق 50 میلیون تومان وام کم بهره از سوی سازمان حمل و نقل شهرداری تهران ارائه می شود و در صورت تایید کار روی پست 50 درصد بازپرداخت آن توسط شهرداری تامین می شود. : این اولین بار است که این موتورها با باتری قابل تعویضی کار می کنند که نیازی به شارژ هر بار ندارد.

وی با بیان اینکه این طرح آزمایشی به خوبی انجام شد، درباره اسکوترهای مشترک نیز گفت: با مشارکت بخش خصوصی، اسکوترهای مشترک به شهرستان آمدند و شرکت های سرمایه گذاری بیشتری اعلام آمادگی کردند و یک شرکت اعلام کرد که می تواند 100 هزار دستگاه اسکوتر مشترک عرضه کند. اسکوتر برای سال آینده به تهران بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید