برگزاری جشنواره هنری و ادبی «علمدار» در کرمانشاه


ساعت: 15:59
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۹/۲۳
کد خبر: 1917786

نماینده رسمی سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه اعلام کرد؛

افشین آزادی گفت: یکی از معروف ترین برنامه های دهه مقاومت جشنواره هنرهای ادبی علمدار است که در سالگرد شهید سلیمانی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ افشین آزادی در گفتگو با شبکه خبری مرصاد با اشاره به رویکرد سازمان بسیج هنرمندان برای گفتمان سازی، عقلانی سازی و تبیین اظهار داشت: این سازمان به صورت ستادی با رهبری و مدیریت 14 کانون در شهرستان ها فعال است. استان کرمانشاه.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه افزود: همچنین 10 انجمن هنری به عنوان کارشناس در حوزه های مختلف هنری از ابتدای سال تاکنون در مناسبت های مختلف سال برنامه های هنری و ادبی اجرا کرده اند.

وی بیان کرد: یکی از رویکردهای سازمان بسیج هنرمندان استان، تشکیل جبهه واحد هنری انقلاب اسلامی است که با تعامل و ارتباط مستمر با ادارات فرهنگی و هنری از جمله اداره فرهنگ و رهبری است. حوزه هنری انقلاب اسلامی، بنیاد حفظ آثار استان، نهاد کتابخانه ها، خدمات عمومی استان، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و … می توانند در جهت پیشبرد مأموریت های سازمان گام بردارند. انقلاب اسلامی.

علاوه بر برگزاری مجالس شعر، کلاس های طراحی و خوشنویسی، برگزاری جشنواره های مختلف، برپایی بیش از 12 نمایشگاه عکس و کاریکاتور در موضوعات و مناسبت های مختلف از جمله سالگرد تصرف خرمشهر، هفته دفاع مقدس، هفته بسیج و بیشر حقوق آمریکا هفته بسیج دانش آموزی، عملیات مرصاد، ایام اربعین و … را بخشی از اقدامات این سازمان نامگذاری کرد.

  شب مقانلو در لیست خرید پرسپولیس و یحیی

آزادی با اشاره به اینکه در هفته بسیج بیش از 60 برنامه توسط کانون های بسیج هنرمندان در سطح شهرستان برگزار شد، خاطرنشان کرد: همچنین پنجمین جشنواره دوسالانه عکس نور در بخش های رقابتی و غیر رقابتی و پروژه محور اجرا می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به برنامه های دهه مقاومت اشاره کرد و گفت: رویکرد برنامه های دهه مقاومت مردمی بودن است و با توجه به محبوبیت شهید والامقام سلیمانی در بین اقشار مختلف جامعه تلاش کرد. تا از ظرفیت افراد برای اجرای این برنامه های ویژه استفاده شود

آزادی افزود: یکی از معروف ترین برنامه های دهه مقاومت جشنواره هنرهای ادبی علمدار است که همزمان با سالروز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و در عرصه های مختلف هنری برگزار می شود.

به گفته وی، برنامه های گرامیداشت این دهه از 18 دی ماه در سراسر استان و شهرستان ها آغاز و تا 28 دی ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید