بسیج سازندگی قم برای مشمولان کمیته امداد مسکن می سازد


ساعت: 21:11
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۵
کد خبر: 1890450

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: پروژه های ساخت مسکن برای مشمولان کمیته امداد با مشارکت بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکنون به پیشرفت 70 درصدی رسیده است. .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ مهران اسدی در گفت و گو با خبرنگار فردا پدرخوانده، وی بیان کرد: بسیج سازندگی استان قم با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن در راستای اهداف دولت مبنی بر جهش تولید مسکن نسبت به ساخت مسکن برای مشمولان اقدام کرده است.

وی افزود: بر اساس توافق صورت گرفته، 21 بلوک در 7 بلوک ساخته می شود که هر بلوک سه طبقه و هر طبقه 70 متر است که شروع به کار کرده است.

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم خاطرنشان کرد: برای پروژه 21 واحدی تاکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته ایم که منابع مالی آن توسط کمیته امداد، مددکاران، بنیاد مسکن، بسیج تامین می شود. ساخت و ساز.

وی با تاکید بر اینکه عموم مردم می توانند در پرداخت سهم مشتریان در قالب طرح آجر آسمان با کد دستوری *6655*9988 شرکت کنند، گفت: امیدواریم با مشارکت مردم بتوانیم این پروژه ها را با سرعت بیشتری به اتمام برسانیم و به مرحله اجرا برسیم. به مشتریان.

اسدی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی در حوزه مسکن مستضعفان متقاضیان کمیته امداد را در اولویت قرار داده و قرار است در کل 120 هزار واحد مسکونی برای مستضعفان در کشور ساخته شود که روزانه 40 هزار واحد آن به صورت روزانه است. ردیف در مرحله اول

  حاشیه نشینی؛ مشکلی زیر پوست زاهدان/فقر و محرومیت در سکونتگاه های غیررسمی جزایر جولان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید