سخت بودن شغل آتش‌نشانی باید محقق شود
وزیر کشور:

وزیر کشور ابراز داشت: سخت بودن شغل آتش‌نشانی خواسته درستی است که باید محقق کنیم.

سخت بودن شغل آتش‌نشانی باید محقق شود

به گزارش خبرگزاری موج، احمد وحیدی در مراسم گرامیداشت روز آتش‌نشان که با حضور آتش‌نشانان تهرانی در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شد، با تبریک این روز به آتش‌نشانان اظهارکرد: اگر صبر خانواده‌ها و همسران و فرزندان آتش‌نشانان نباشد آنها نمی‌توانند چنین کار بزرگی را انجام دهند.

وی با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی سازمان منحصربه فردی است، گفت: رشادت‌ها، خدمت‌ها و ایثار و فداکاری‌ها در این مجموعه رقم می‌خورد و این ویژگی‌ها از آتش‌نشانی یک سازمان برتر و استثنایی می‌سازد و بعد از رزمندگان دفاع مقدس که تمامیت ارزی کشور را حفظ می‌کنند و پس از مدافعان امنیت که امنیت کشور را تأمین می‌کنند، نوبت به آتش‌نشانان می‌رسد که تامین امنیت روانی و جسمی و مالی مردم را بر عهده دارند.

وحیدی با بیان اینکه از نزدیک شاهد امدادرسانی آتش‌نشانان و عبور آنها از خطرات بوده‌ام، گفت: این خدمات در سازمان آتش‌نشانی منحصر به فرد است و باید متشکر باشیم. اگر مردم در کنار خانواده‌های خود آرامش دارند به این دلیل است که می‌دانند چشمانی بیدار و آماده هستند که این چشمان آتش‌نشانان است؛ لذا می‌طلبد تا آنجا که می‌توانیم در قدردانی از آنها گام برداریم و سخت بودن شغل آتش‌نشانی خواسته درستی است که باید محقق کنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه نظم، انضباط و مجهز بودن به آخرین دستاوردها از آتش‌نشانی یک سازمان دانش بنیان می‌سازد، تصریح کرد: این موضوع نیز یکی دیگر از ویژگی‌های سازمان آتش‌نشانی به شمار می‌رود.

وی ضمن ابراز امیدواری از رفع مشکل مسکن آتش نشانان با اقدام خلاقانه و کلنگ زنی ۴۵۰۰ واحد مسکونی، گفت: هزار واحد مسکونی نیز در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم با این تمهیدات، مشکل مسکن خانواده‌های آتش نشان برطرف شود.آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.


پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.


پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید