سردار نقدی: دشمن به شورشیان پول داد تا همه چیز را آتش بزنند، فیلم بگیرند تا به جهانیان نشان دهند/ به خاطر مرگ زنی در دنیا راهپیمایی سوگواری می کنند و نام خیابانشان را به آن زن تغییر می دهند/ علاقه در انقلاب و اسلام توسط مردم جهان افزایش یافت. این امر آمریکا را می ترساند

سردار نقدی: دشمن به شورشیان پول داد تا همه چیز را آتش بزنند، فیلم بگیرند تا به جهانیان نشان دهند/ به خاطر مرگ زنی در دنیا راهپیمایی سوگواری می کنند و نام خیابانشان را به آن زن تغییر می دهند/ علاقه در انقلاب و اسلام توسط مردم جهان افزایش یافت.  این امر آمریکا را می ترساند

روز جدید سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان می خواهند به دنیا بقبولانند که در ایران هرج و مرج است و از شورشیان می خواهند فیلم را در اختیار جهانیان بگذارند و در نتیجه علاقه به انقلاب و اسلام را کاهش دهند. .

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن دیگر مدرسه ای برای تهدید کشور ندارد به همین دلیل به اراذل و اوباش پول می دهد تا آتش بازی کنند.

سردار محمدرضا نقدی روز سه شنبه در جلسه مجمع بسیج خراسان شمالی در مصلی بجنورد اظهار داشت: علاقه مردم جهان، سیاستمداران و حتی حاکمان به انقلاب و اسلام بیشتر شده و این امر آمریکا و استکبار آن را به وحشت انداخته است.

به گزارش ایلنا، وی تصریح کرد: دشمنان می خواهند به جهانیان بقبولانند که در ایران هرج و مرج است و از شورشیان می خواهند فیلم را در اختیار جهانیان قرار دهند و در نتیجه احتمال انقلاب و اسلام را کاهش دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه مردم ایران در این اغتشاشات خونسردی نشان دادند، گفت: اکنون به خاطر فوت یک بانو در دنیا عزاداری می کنند و بعد از این نام خیابان خود را تغییر می دهند. خانم، در حالی که میلیون ها زن و کودک از نژادهای مختلف را می کشند.

وی خاطرنشان کرد: این خانم برای تذکر به دستشویی دعوت شده بود که به دلیل مشکلی که داشت فوت کرد.

سردار نقدی ادامه داد: دشمنان به شورشیان پول دادند تا همه چیز را بسوزانند و از آن فیلم بگیرند تا به جهانیان نشان دهند.

  بازسازی مناطق زلزله زده هرمزگان به زودی آغاز می شود

وی با بیان اینکه همه مدارس در توطئه های دشمنان شکست خورده اند، تصریح کرد: دشمن مکتبی ندارد که کشور را تهدید کند بنابراین برای آتش بازی به اراذل و اوباش پول می دهد.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: هیچ مکتبی در دنیا جز اسلام حرفی برای گفتن ندارد و دیگر نمی توانند افراد حزبی و مکتبی را علیه جمهوری اسلامی خطاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید