سرنوشت اصلاح صندوق ذخیره معلمان

سرنوشت اصلاح صندوق ذخیره معلمان

سید محمد مولوی در ارزیابی از اجرای قانون ارزشیابی معلمان اظهار داشت: گروه اول مشمولان قانون ارزشیابی معلمان حقوق خود را دریافت کردند.

وی تاکید کرد: همچنین کمیته حسابرسی در حال بررسی پرونده سایر موضوعات قانون ارزشیابی معلمان است تا تصمیمات گروه های بعدی درسی ابلاغ و صادر شود و در حال حاضر کمیته حسابرسی و ارزیابان منصوب مشغول ارزیابی هستند. تصمیمات سایر ذینفعان

یکی از اعضای کمیته آموزش، پژوهش و فناوری شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین تصمیمات سایر صنوف مشمول قانون ارزشیابی معلمان نیز به زودی صادر می شود.

این نماینده مجلس در خصوص اعضای جدید الورود و بهره مندی از قانون فوق اظهار داشت: معلمان جدید الورود بر اساس آیین نامه رتبه بندی معلمان منعی ندارند و انشاالله احکام آنها صادر خواهد شد. .

وی درباره سرنوشت اصلاح صندوق تامین معلمان گفت: در حال انجام اصلاحات در صندوق حمایت از معلمان هستیم و دیروز جلسه ای در این زمینه در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس برگزار شد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: در واقع در زمینه اصلاح صندوق ذخیره فرهنگیان به دنبال اعطای حق مالکیت این صندوق به دست اندرکاران فرهنگی هستیم و تلاش می کنیم این امر محقق شود که منجر به افزایش جایگاه فرهنگیان می شود. . .

یکی از اعضای کمیته آموزش، پژوهش و فناوری شورای اسلامی در ادامه از تهیه طرحی با عنوان «مدرسه در محله مرکز آموزش و پرورش» خبر داد.

وی افزود: طرح فوق به تصویب کمیته آموزش رسیده و به زودی تقدیم مردم می شود. در قالب این طرح خانواده های هر محله می توانند از امکانات مدرسه استفاده کنند.

  امیدواریم بتوانیم صعود بزرگ هفتمین باخمن را جشن بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید