اخبار جدید از توزیع سهام قضایی بازماندگان در مرحله اول

اخبار جدید از توزیع سهام قضایی بازماندگان در مرحله اول

روز جدید : رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: طبق بند الف تبصره ۲ قانون بودجه ۱۴۰۱، توزیع سهام عدالت بازماندگان در سال جاری باید انجام شود.

حسین گربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به بند الف تبصره 2 قانون بودجه 1401 گفت: تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی و همچنین کلیه افراد واجد شرایط باید اقدام کنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: بر اساس این بند از بودجه امسال باید سهام قضایی بین بازماندگان توزیع شود. در این راستا اقدامات دقیقی انجام شده و بر اساس منابع موجود جزئیاتی از قبیل نوع و اندازه سهام به افراد اختصاص داده شده است و ما درگیر هستیم و باید در مورد نحوه و نحوه واگذاری سهام به این گروه تصمیمات درستی گرفته شود. از مردم.

وی افزود: در خصوص مشمولان جدید باید مطمئن باشیم که بر اساس مشخصات ثبت شده و حقیقت، آزمایشات انجام شده در سامانه های پشتیبانی و مددکاری کمیسیون، سهام عدالت بین افراد شایسته توزیع خواهد شد. “

گربان زاده همچنین به عزم دولت برای توزیع سهام جدید عدالت بین بازماندگان اشاره کرد و گفت: در مرحله اول تلاش می کنیم بین افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی سهام عدالت توزیع شود.

لازم به ذکر است در این جلسه نمایندگان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و سایر مراجع ذی صلاح نظر و آماری در خصوص تعداد بازماندگان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی ارائه کردند. بر اساس آخرین آمار ۱۳۳۷۸۷۵ نفر تحت پوشش کمیته مددکاری امام خمینی (ره) و ۲۰۲۵۸۲۵ نفر تحت پوشش سازمان بهزیستی در مجموع ۳۳۶۳۷۰۰ نفر به عنوان افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی مذکور فاقد عدالت هستند.

  اتفاق عجیب در تلویزیون؛ دعا یکی از عوامل آرتروز بود + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید