ادامه بارش خفیف و پراکنده در مازندران

ساعت: 20:05
تاریخ انتشار: 1300/10/18
کد خبر: 1798950

احمد اسدی آسمان مازندران را در هفته جاری عمدتا صاف تا نیمه ابری عنوان کرد و گفت: در این هفته شاهد بارش های پراکنده و خفیف در نقاط مختلف استان به ویژه در ارتفاعات خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ احمد اسد در گفت و گو با خبرنگار بلاغ در خصوص پیش بینی هوای مازندران در روزهای آینده اظهار داشت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی، هوای استان مازندران از روز شنبه 18 دی ماه لغایت جمعه 24 دی ماه، اکثرا صاف است. باران است.

وی افزود: بر این اساس آسمان استان برای امروز در نواحی ساحلی، دشت ها و دامنه ها ابری متغیر با کاهش نسبی دما و در بعد از ظهر و شب ابری همراه با بارش خفیف و کوتاه مدت و وزش باد پیش بینی می شود. “

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: در ارتفاعات آسمان صاف تا نیمه ابری با کاهش نسبی دما گاهی با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.

اسدی با بیان اینکه فردا یکشنبه 28 دی ماه آسمان نیمه ابری تا ابری است گفت: در مناطق ساحلی و دشتی احتمال بارش خفیف باران با کاهش تدریجی ابر پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: آسمان مناطق روستایی برای روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری صاف تا نیمه ابری با افزایش نسبی دما و گاهی با افزایش ابر و وزش باد و از سه شنبه شب در رشته کوه های غربی شاهد بارش پراکنده خواهیم بود.

  اندازه عیدی پایان سال برای کارکنان دولت اعلام شد

معاون هواشناسی مازندران با توصیف آسمان روز چهارشنبه صاف تا نیمه ابری گفت: آسمان استان در روز پنجشنبه صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود که در بعدازظهر با بارش باران و کاهش تدریجی دما همراه خواهد بود.

اسد خاطرنشان کرد: آسمان برای آخرین روز هفته جاری در مناطق روستایی، صبح ابری همراه با بارش باران و به تدریج کاهش ابر پیش بینی می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید