برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی جوانان در شاهین شهر


ساعت: 12:12
تاریخ انتشار: 14/05/12
کد خبر: 1810977

شهردار شاهین شهر از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی جوان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سعید ابریشمی راد در گفتگو با صاحب نیوز؛ وی از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه جوانان خبر داد و گفت: این جشنواره به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ویژه اهالی مناطق شش گانه شاهین شهر در 14 رشته ورزشی و با حضور 636 ورزشکار پسر و دختر.

رئیس جشنواره فرهنگی ورزشی جوانان افزود: این جشنواره توسط شهرداری شاهین شهر و شورای اسلامی شهر و با مساعدت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت های ورزشی برگزار می شود. 2 گروه سنی 15 تا 20 سال و 20 تا 25 سال در رشته های ورزشی فوتسال، دو و میدانی، شطرنج، تنیس روی میز، نجاری، طناب کشی، دارت، طناب کشی، هفت سنگ مهارت پسران و دجبال، والیبال 4 نفره ، طناب کشی ، تنیس روی میز ، قسمت ویژه طناب کشی دخترانه وجود دارد.

شهردار شاهین شهر خاطرنشان کرد: این مسابقات از ۱۴ اسفندماه در اماکن ورزشی نواحی شش گانه شاهین شهر طبق برنامه زمان بندی شده آغاز می شود و همزمان با جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) در روز جوان مراسم اختتامیه برگزار می شود. برگزار شود.

وی افزود: جوانان مایل به شرکت در این مسابقات می توانند از 4 اسفند به دفاتر مجموعه های ورزشی تهتی، دره پوریا، انقلاب، گلدیس، مسکن مهر و حاجی آباد مراجعه کنند. تا 13 اسفند ماه سال جاری مشمول رده سنی اعلام شده «و به شرط سکونت در محله مورد نظر ثبت نام کنند.

  ماجرای بازیکن آزمون پرسپولیس; هشدار جدی به یحیی

ابریشمی راد با گسترش حوزه مشارکت مدنی، عدالت و توسعه خدمات در مناطق شش گانه شهری موجب ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی، حفظ ارزش های ایرانی اسلامی، حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی می شود. استفاده از ظرفیت شهروندان محلات همراه با مسئولیت پذیری جوانان و شهروندان، ایجاد سازوکار تقویت و تعامل بین نهادها در مسائل اجتماعی و فرهنگی، شناسایی و توجه ویژه به جوانان، شناخت محله مرکزی در شاهین شهر، ارتقاء تعاملات اجتماعی موثر، آگاهی عمومی از جایگاه ماموریت شهرداری در برنامه شناسایی محلات و محلات و وابستگی فضایی نسل جوان از اهداف برگزاری این جشنواره هاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید