دانشجویان جهاد علمی و فرهنگی همانند رزمندگان دفاع مقدس رسالتی دارند

ساعت: 20:06
تاریخ انتشار: 1300/09/16
کد خبر: 1790410

کریمی گفت: امروز نیز دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در حراست مقدس را بر عهده دارند چرا که رسالت دفاع از ارزش های اسلامی همچنان پابرجاست و دانشجویان باید در عرصه های مختلف موثر باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از دیار آفتاب; محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امشب در مرکز تربیت درجه حضرت علی اکبر(ع) اراک اظهار داشت: دانش آموزی یکی از سرمایه های مهم کشور است و نقش کلیدی در گام دوم انقلاب دارد. گام های بلند بردارید و به افق بلندی که در مکتب انقلاب اسلامی برای آن ها تعیین شده است برسند تا به خوبی ایفای نقش کنند.

وی افزود: امروز نیز دانشجویان در جهاد علمی و فرهنگی همان رسالت رزمندگان در حراست مقدس را بر عهده دارند چرا که رسالت دفاع از ارزش های اسلامی همچنان پابرجاست و دانشجویان باید در عرصه های مختلف موثر باشند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه عرصه جهاد علمی، فرهنگی و دانشجویی در مقابل دانشگاهیان نیازمند روحیه موثر جهادی و انقلابی است تا در آن نقش مؤثری داشته باشد، تحریم و شکستن حصار تحریم است.

وی خاطرنشان کرد: مدرسه و فرهنگ حراست، نسخه شفابخشی برای مقابله با مشکلات کشور است و بسیاری از تحولات انقلاب اسلامی از جمله شهید حاج قاسم سلیمانی در این مدرسه تربیت می شوند و دانش آموزانی که دارند. نمی فهمند که حراست مقدس می تواند به مکتب تکیه کند.«شهید سلیمانی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی نقش آفرینی کند.

  بررسی درخواست بازیکنان استقلال آغاز می شود

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید