مشکلات جدید یحیی و پرسپولیس

مشکلات جدید یحیی و پرسپولیس

لئاندرو پریرا آخرین خرید پرسپولیس است.یحیی گل محمدی از تست های پزشکی و بدنی این بازیکن ابراز رضایت کرد. اما تنها مانع احتمالی این بازیکن شاید ناهماهنگی او با سایر بازیکنان و شرایط تاکتیکی تیم باشد.

با این حال در هفته ای که یحیی گل محمدی علیرضا بیرانوند را به دلیل محرومیت و کارت قرمز مقابل آلومینیوم برای بازی نفت آبادان در اختیار ندارد، بقیه بازیکنان او به آمادگی کامل رسیده اند.

عیسی آل کثیر پس از غلبه بر مصدومیت و تمدید قرارداد با این تیم، در دیدار قبل دقایقی برای این تیم به میدان رفت و اتفاقا عملکرد خوبی نیز داشت. از طرفی سعید صادقی پس از ریکاوری از مصدومیت برای حضور در ترکیب به شرایط تمرین و مسابقه بازگشته است.

یحیی گل محمدی که پس از اعلام تمایل هافبک سرخ ها برای ادامه حضور در این تیم به سیامک نعمتی اجازه خروج از این تیم را داد، حالا او را به تمرینات گروهی در کنار سایر افراد دعوت کرد تا او نیز در این تیم حضور داشته باشد. در آبادان

اضافه شدن بازیکنانی چون نعمتی، پریرا و صادقی، فهرست پرسپولیس را برای بازی با نفت آبادان آماده کرده است و باید دید نظر یحیی گل محمدی برای بازی مقابل این حریف و شکستن طلسم عدم برد دو هفته اخیر تیمش چیست. انجام دادن.

  لاوروف: شاید دیپلمات های خود را از کشورهای غربی خارج کنیم

دیدگاهتان را بنویسید