نجات ملت از سلطه استکبار یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بود/ عبور از شرایط سخت با اراده و تلاش

زمان: 09:31
تاریخ انتشار: ۱۳۰۰/۱۰/۱۱
کد خبر: 1804367

علی معلمی با بیان اینکه نجات ملت از سلطه استکبار و ظلم داخلی یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بود، گفت وی گفت: ملت ایران به فضل الهی در سایه انقلاب اسلامی به آزادی رسیده است. البته آزادی در سایه اسلام است و نباید از آزادی سوء استفاده کرد و احکام اسلامی را نادیده گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از وبلاگ؛ امسال به ایام دهه فجر نزدیک می شویم و انقلاب بهمن 57 در بهمن 1400 چهل و سومین سالگرد خود را با اقتدار و سربلندی جشن می گیرد، اما آنچه در این لحظه اهمیت دارد. دستاوردهای انقلاب اسلامی را توضیح دهید.

در حالی که دشمن تلاش می کند فضای یأس، ناامیدی و بی اعتمادی را در کشور ایجاد کند و انقلاب اسلامی را دست نیافتنی و ناکارآمد جلوه دهد، در چنین شرایطی تبیین همه دستاوردهای انقلاب اسلامی که در عرصه های مختلف بوده است ضروری است. .

در شرایط کنونی کشور که تحت الشعاع عوامل مختلفی بر وضعیت اقتصادی ملت ایران قرار دارد، دشمنان نظام و انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای تضعیف انقلاب، روحیه انقلابی مردم و برانگیختن شبهه‌ها انجام می‌دهند. . برای ناکارآمدی جمهوری اسلامی در 43 سال انقلاب. تعطیل و با تطهیر رژیم منحوس پهلوی از یک سو و کم اهمیت جلوه دادن دستاوردهای بزرگ جمهوری اسلامی در رویکردهای سیاسی، امنیت و تمامیت ارضی، جبران عقب ماندگی اقتصادی، عدالت اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، دستاوردهای علمی و فناوری، زیرساخت های کشور. کشور، ظرفیت تولید تجهیزات نظامی، قدرت منطقه ای، امنیت داخلی و بسیاری دیگر از دستاوردهای بزرگ انقلاب.

  برنامه دولت برای توزیع بخشی از درآمدهای حذف ارز 4200 تومانی بین اقشار کم درآمد

آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان یهود در گفتگو با خبرنگار بلاه درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت:

وی افزود: یکی از دستاوردها و برکات مهم انقلاب اسلامی این است که مردم به دین خدا روی آورند و در سایه ایمان و امام و ولایت مستقل زندگی کنند که این دستاورد بزرگی است.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: وضعیت کنونی را در کشورهای دیگر دنیا می بینیم، برخی مانند عربستان به ظاهر مدعی اسلام هستند اما می بینیم که چگونه زیر دست استکبار عمل می کنند و به دیگران ظلم می کنند.

آیت الله معلم ادامه داد: سعودی ها سال هاست که به سوی مردم بی دفاع و درمانده یمن تیراندازی می کنند زیرا مردم مسلمان یمن نمی خواهند استکبار بر آنها حکومت کند.

وی تاکید کرد: ملت صبور ایران در برابر ظلم استبداد ایستادگی کرد و در هم شکست و در خدمت استکبار که مزدور بیگانگان بود در مقابل جنگ تحمیلی علیه همسایه دفاع کرد. اما مردم صبور و مقاوم ایران با اتکال به خداوند متعال نه تنها صدام را از دستیابی به اهدافش ناامید کردند، بلکه چشمان او را از استکبار سیاه کردند و همه این دستاوردهای بزرگ مدیون انقلاب اسلامی ایران بود.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: البته کسانی که دوران ظلم و ستم را درک می کنند می توانند قضاوت کنند که وضعیت امروز کشور چگونه بوده است. امروز هرکسی می تواند به راحتی تمام افکار و سخنانی را که دارد بیان کند، اما در زمان ظلم و ستم هیچکس حق نداشت افکار و سخنان مخالف سیاست های حزب حاکم را بیان کند و اگر چیزی می گفت خلاف سیاست های حزب حاکم است. در هیئت حاکمه، او به شدت شکنجه شد، از زندان تا قتل.

  افزایش 95 درصدی استقبال از مراکز اقامتی یزد در نوروز 1401 / آمار ورود به یزد 180 درصد افزایش یافت.

آیت الله معلمی گفت: همه این وقایع در گذشته سابقه دارد، اما به فضل الهی در سایه انقلاب اسلامی ملت ایران به آزادی رسیده است. البته آزادی در سایه اسلام است و نباید از آزادی سوء استفاده کرد و باید احکام اسلامی را زیر پا بگذارند.

وی افزود: اگر مشکلات و معضلات هم ناشی از حاکمیت داخلی و هم تحریم های استکباری بوده است، ملت ایران همچنان می تواند با اراده، عزم، جدیت و تلاش از این مرحله عبور کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید