اعلام محدودیت ترافیکی عید غدیر در جاده های شمالی


ساعت: 10:51
تاریخ انتشار: 1301/04/26
کد خبر: 1883743

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهداری ناجا محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی در ایام عید غدیر خم را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به محدودیت تردد در ایام عید غدیر خم گفت: از روز یکشنبه 5 تا سه شنبه 7 تیرماه برای افزایش ایمنی و تسهیل تردد هموطنان در سفر محدودیت و ممنوعیت اعمال می شود.

وی با اشاره به محدودیت های تردد موتورسیکلت ها تصریح کرد: تردد موتورسیکلت ها از ساعت 12 ظهر یکشنبه تا ساعت 6 صبح روز سه شنبه از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و برگشت ممنوع است.

شیرانی ادامه داد: البته تردد موتورسیکلت های پلیس و امدادی برای انجام ماموریت های لازم در ترددهای مجاز بلامانع خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات راهداری و کنترل ترافیک نایا درباره محدودیت خودروهای سواری در محور کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه 5 تیر 1401 توسط مرزن ممنوع است. آباد به سمت کرج و در صورت اطلاع ماموران پلیس راه محلی تردد ممنوع می باشد و از ساعت 16 الی 24 انواع وسایل نقلیه از کرج و تهران-آزادرای شمالی به سمت مرزن آباد یک طرفه می شوند.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روزهای دوشنبه و سه شنبه 7 و 28 تیر 1401 از کرج و ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد و در صورت اطلاع مسئولان ممنوع است. از سوی پلیس راه محلی، تردد انواع وسایل نقلیه ممنوع است، این وسیله نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

  اعلام ممنوعیت تردد در جاده های شمالی در روزهای پایانی هفته

شیرانی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور خراز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز دوشنبه 6 تیر 1401 از رودهن به سمت آمل ممنوع است و بر اساس اطلاعیه پلیس راهور. ماموران تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 در منطقه ممنوع است و در همان روز از اسک ودا به سمت رودن (محله مشا) یک طرفه خواهد بود.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک کریدور ناجا، در صورت افزایش حجم تردد و عدم تحمل سطح جاده برای رفع بار ترافیکی، محدودیت‌های مقطعی از جنوب به شمال و عقب در محورهای چالوس اعمال می‌شود. و هراز

وی ادامه داد: تردد خودروهای سنگین بار (به استثنای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی) همچنان در جاده چالوس (کندوان) از محور کرج – چالوس و به عقب و همچنین در محور هراز ممنوع است.

شیرانی بیان کرد: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه 26 تیر 1401 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روز دوشنبه سه شنبه 27/7/ 28/04 1401. هراز ممنوع.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهداری ناجا با اشاره به محدودیت در محور فیروزکوه گفت: تردد کلیه تریلرها به جز حامل مواد سوخت و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز یکشنبه 5 تیرماه 1401، از جنوب به شمال محور تهران – فیروزکوه – قایم شهر و ترافیک. ترددهای تریلی به جز تریلرهای حامل سوخت و مواد فاسدشدنی از ساعت 8 صبح تا 24 شب دوشنبه 6 تیر 1401 از شمال به جنوب در محدوده تهران – فیروزکوه – قائم شهر ممنوع است.

  هشدار به مسافران شهرهای شمالی و 10 استان / بارش شدید باران و سیل در راه است

وی با اشاره به محدودیت در محور آستارا – اردبیل و بالعکس گفت: تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه 5 تیر 1401. و تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تردد از ساعت 8 الی 24 مورخه 6 تیرماه 1301 روز دوشنبه 1401 در مسیر مذکور ممنوع است. .

شیرانی با اشاره به محدودیت ها در محور قدیم رشت – قزوین و برگشت گفت: تردد انواع تریلر و کامیون به جز حامل مواد سوخت و فاسدشدنی از ساعت 12 الی 24 روز یکشنبه 5 تیر 1401. و تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان سوخت و مواد فاسدشدنی از ساعت 8 صبح الی 24 روز دوشنبه مورخ 27/04/1301 در محور مذکور ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهداری ناجا در پایان گفت: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت تردد با هماهنگی های انجام شده، اجرا می شود. محدودیت ها کامل تلقی خواهد شد.

انتهای پیام/
منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید